Thursday, May. 23, 2024

„Jak osiągnąć sukces” autorstwa Daniela Kubacha

Napisane przez:

|

19 lipca 2013

|

Opublikowane w:

„Jak osiągnąć sukces” autorstwa Daniela Kubacha

Słowo o autorze

Dlaczego warto mieć „Jak osiągnąć sukces?” Po pierwsze, jest napisana przez praktyka biznesu, któremu nieobce jest budowanie struktur w marketingu sieciowym, sprzedaż i zarządzanie. Daniel Kubach to inwestor, udziałowiec oraz akcjonariusz wielu przedsiębiorstw, w tym międzynarodowej spółki notowanej na GPW. Prowadzi działalność w wielu krajach europejskich w branży prawnej, ubezpieczeniowej, wydawniczej i internetowej. Ze sprzedażą bezpośrednią związany od 1995 roku. Członek prestiżowej organizacji zrzeszającej biznesmenów – BCC.

Słowo o książce

Podstawowym zadaniem książki jest obudzenie i rozpalenie w czytelniku chęci do działania, motywacji, a co najważniejsze – pokazanie KONKRETNYCH sposobów osiągnięcia sukcesu. Jakie to sposoby? Jednym z nich jest marketing sieciowy. Autor w swojej publikacji przystępnym językiem tłumaczy mechanizm i prostotę Multi-Level Marketingu oraz programów partnerskich, a także pokazuje zalety pracy nieetatowej. Na blisko 80 stronach opisuje swój własny sukces w MLM, motywuje do działania, pokazuje, że jedynie ciężka praca oraz odpowiedzialność za siebie samego mogą zaprowadzić nas do niezależności finansowej.

Udowadnia, że praca nie jest czymś, co Ci się należy, a droga przedsiębiorcy, to jedyna ścieżka, która zapewni Ci absolutną kontrolę nad własnymi finansami. Autor jest zwolennikiem traktowania MLM jak własnego biznesu – sam szczerze przyznaje, że w jego przypadku Network Marketing był trampoliną, która wyniosła go na sam szczyt i otworzyła drzwi do wielkiego, międzynarodowego biznesu przez wielkie „B”. Książka definiuje również  bardzo rozległe znaczeniowo pojęcie sukcesu i zmusza do zastanowienia się, czym jest sukces dla czytelnika. Nie sztuką jest bowiem podążanie drogą innych, lecz stworzenie własnej, unikalnej ścieżki do szczęścia i niezależności finansowej.

Motywacja dla wszystkich

Książka „Jak osiągnąć sukces” w założeniu autora miała być dostępna dla wszystkich, którzy potrzebują motywacji w codziennej pracy, dlatego kosztuje jedynie 19,90. Gdy zdecydujesz się na zakup, otrzymujesz od wydawnictwa i autora gwarancję satysfakcji, która zapewnia Ci możliwość odesłania książki i zwrotu gotówki, jeżeli publikacja nie spełni Twoich oczekiwań. Oprócz wydawnictwa 8&8 książkę „Jak osiągnąć sukces” polecają także osobistości spoza branży Multi-Level Marketingu. Swoją pozytywną opinię na jej temat wygłosili min. Marek Woron, Wiceprezes BCC, Kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC oraz Norbert Wojnarowski, Poseł na Sejm VI i VII kadencji. Nazywają ją „receptą, jak dzięki determinacji, uporowi, byciu konsekwentnym oraz aktywnym można zrealizować swoje cele” oraz podpowiedzią, „jak wykorzystać drzemiące w człowieku zasoby dla lepszego życia”.

Jest jeszcze coś, co czyni tę książkę wyjątkową

Nazwaliśmy ją potocznie „książką rekrutacyjną”, ponieważ pomoże Ci zwiększyć efektywność i skuteczność w pozyskiwaniu partnerów do współpracy. Zawiera unikalne zakończenie, które sugeruje, że jedną ze ścieżek prowadzących do sukcesu jest współpraca właśnie z Tobą! Podaruj osobie, którą chcesz pozyskać do współpracy książkę „Jak osiągnąć sukces”. Wpisz na ostatniej stronie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Sam autor książki poleci Czytelnikowi, aby się z Tobą skontaktował i zaprosi go do współpracy słowami:

„Czy chciałbyś dowiedzieć się, jak stać się przedsiębiorczym człowiekiem? Chcesz wiedzieć, jak zwiększyć swoje dochody? Chcesz wiedzieć, co zrobić, aby zarabiać więcej? O ile więcej? Czasami nawet niewiele więcej znaczy bardzo dużo. Podam Ci przykład kobiety, która zarabia 2000 zł miesięcznie, mieszkanki Wrocławia czy też Krakowa. Kobieta, która zarabia 2000 zł miesięcznie, pracując 8 godzin na etacie przeznacza około 1500 złotych na swoje koszty utrzymania i opłaty. Tylko 500 złotych zostaje jej na przyjemności, na przykład na wyjście do kina, czy też wakacje. Gdyby ta sama kobieta dorobiła 500 zł do swojej pensji, to co by się stało? Prawdopodobnie jej standard życia wzrósłby o 100%. Dlaczego? Koszty wynoszą w dalszym ciągu tylko 1500 zł, ale na przyjemności zostaje już cały 1000 zł. Gdyby zarobiła 1000, jej standard życia wzrósłby o 200%. Stać byłoby ją na świetne wakacje, nie tylko przeciętne.

Osoba, która dała Ci książkę, tak naprawdę bardzo dobrze Ci życzy. Chciała Ci coś uzmysłowić. Otworzyć Ci oczy. Chciała, abyś nabrał spojrzenia z dystansu na swoją sytuację. Pragnie, żebyś spojrzał na życie z perspektywy przedsiębiorcy. Proponuję Ci, abyś po przeczytaniu książki skontaktował się z tą osobą, bo prawdopodobnie wie ona dokładnie, jak poprawić Twoją sytuację.

Jak mawiają sportowcy – piłka jest w grze, ale ruch po Twojej stronie. Zawsze masz możliwość poprawy swojej sytuacji. Tylko Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje życie. Skontaktuj się z osobą, która dała Ci książkę „Jak osiągnąć sukces”. Telefon do niej znajdziesz poniżej.”

Książkę możesz zamówić klikając w link.

file

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na portalu, a otrzymasz newsletter o najnowszych artykułach, a w nich ciekawe i praktyczne informacje, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

Skoro spodobał Ci się ten artykuł, z pewnością zainteresują Cię publikacje:

Wakacje ze smartfonem

Jak efektywnie szukać informacji w internecie?

Adam Foks w wywiadzie dla portalu www.MarketingDlaCiebie.pl

Jestem lepszy od Roberta Kiyosaki!

Related News

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku
„Instrukcja obsługi” marki osobistej – Ja.com!
Czy wiesz, że swój sukces możesz zaplanować?

About Author

(1) Komentarz

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *