Thursday, May. 23, 2024

Czy wiesz, że swój sukces możesz zaplanować?

Napisane przez:

|

9 listopada 2012

|

Opublikowane w:

Czy wiesz, że swój sukces możesz zaplanować?

Niebawem biblioteki najlepszych managerów wzbogaci poradnik Planowanie celów, autorstwa Daniela Kubacha – inwestora, przedsiębiorcy, członka prestiżowej organizacji BCC i publicysty. Autor jest prawdziwym praktykiem biznesu.  Autor osiągnął zupełną niezależność finansową zanim ukończył 30 lat, a mimo to wyznacza sobie następne, coraz ambitniejsze cele. Dzisiaj twórca Planowania celów opowie nam w wywiadzie o swojej książce, planowaniu, sukcesie i wypoczynku. Zapraszamy do lektury!

Miałem przyjemność przeprowadzić wywiad z autorem.

1.        Michał Rusek: Danielu, zajmujesz się zarządzaniem firmami, inwestowaniem,jesteś członkiem BBC, pisujesz felietony biznesowe, prowadzisz swojego bloga. Jesteś dość zajętym człowiekiem. Co skłoniło Cię do napisania książki i jak znalazłeś na to czas?

Daniel Kubach: Kiedy odkryłem, że moją mocną stroną jest planowanie postanowiłem nauczyć tego kilku dobrych znajomych z którymi współpracowałem. Okazało się, że większość z nich nigdy nie planowała. Planowali jedynie swoje wakacje, zakupy lub podróże. Czasem mówili o swoich planach dotyczących biznesu, lecz nie wszyscy zapisywali je na piśmie. Ci co to czynili – robili to nieumiejętnie. Więc zacząłem dzielić się tą wiedzą ze współpracownikami. Z czasem odkrywałem, że wiele osób chciałoby się nauczyć tego ode mnie. Zacząłem badać temat planowania jeszcze bardziej aby po ponad 10 latach doświadczeń, zbierania notatek i materiałów, spisać je w formie książki. Dzięki temu będę mógł przekazać swoje doświadczenia, które sprawiły, że odniosłem sukces finansowy większej ilości ludzi. Dlatego w grudniu 2011r. pisząc listę swoich celów napisałem- Jest listopad 2012r. wydałem książkę o planowaniu celów. Dzięki temu, że potrafię skutecznie zaplanować swój dzień i pracę, znalazłem czas również na pisanie.

2.       Do kogo skierowanie jest „Planowanie celów”?

 D.K.: Książka jest przeznaczona dla wielu ludzi szukających miejsca na tym świecie. Poznałem wielu ciekawych ludzi z różnych branż. Okazało się, że nie tylko młodzi ludzie mają problem z osiąganiem celów i zdobyciem majątku. Wiele osób całe życie ciężko pracuje i tak naprawdę niewiele posiada. Obserwuję te zjawisko i zajmuję się nim od ponad 10 lat, kiedy po raz pierwszy straciłem wszystko. Większość ludzi nie wie czego chce od życia. Jeżeli wie, to nie wie jak to wyartykułować. Kiedy pojawiają się pomysły w naszej głowie i zaczynamy marzyć to nie wiemy jak przekłuć marzenia na cele i je zrealizować.

 3.       Czy magiczna lista spisanych celów sprawi, że osiągniemy sukces?

 D.K.: Nic nie zastąpi działania. Ale aby skutecznie działać i zarządzać sobą w czasie potrzebujesz skutecznie zaplanować swoje cele oraz życie.

4.       W książce poświęcasz dużo miejsca Twoim prywatnym doświadczeniom. Czy trudno było dzielić się nimi z czytelnikami?

D.K.: Przeczytałem wiele teoretycznych książek oraz publikacji opartych na doświadczeniach autora. Zauważyłem, że jeżeli autor pisze szczerze o swoim życiu, przyjemniej czyta się taką książkę i zapamiętuje z niej lekcje.

 5.       Czytając książkę, możemy odnieść wrażenie, że jesteś ogromnie zdyscyplinowanym człowiekiem. Czy pozwalasz sobie na chwile wytchnienia od dążenia do realizacji celów?

D.K.: Uważam, że wypoczynek jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Po każdym sukcesie należy ci się nagroda. Kiedy wiesz, że po wykonanym zadaniu czeka cię wypoczynek jesteś w stanie pracować jeszcze efektywniej. Wypoczynek też należy planować.

6.       Piszesz, że umiejętność skutecznego planowania celów jest jedną z najważniejszych cech, odróżniających ludzi sukcesu od tych, którzy przysłowiowo ledwo wiążą koniec z końcem. Jakie są pozostałe cechy?

D.K.:Pozostałe cechy to konsekwencja i koncentracja i motywacja. Jeżeli nabędziesz umiejętność planowania celów to reszta zależy od twoich chęci i motywacji.

 7.       Danielu, zdradź swoim czytelnikom, czy na razie zamierzasz porzucić na jakiś czas rolę autora, czy może pracujesz już nad czymś nowym?

D.K.: Nie chciałbym zdradzać szczegółów, ale moją przyszłość wiążę z branżą MLM.

Dziękuję za rozmowę. Michał Rusek.

UWAGA – KSIĄŻKA JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

ZAMÓW WŁASNY EGZEMPLARZ JUŻ TERAZ!!!

 

 

Wyślij wiadomość na adres info@marketingdlaciebie.pl

 W wiadomości należy podać dane do wysyłki:

-imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy.

 Wybrać opcję płatności:

– opłata za pobraniem: cena książki 39 zł + koszt przesyłki 13 zł Poczta Polska = 52 zł

przedpłata: wpłata na konto 39 zł + koszt przesyłki 4 zł = 43 zł

Przy wyborze przedpłaty, należy dokonać wpłaty na numer konta: 79 1160 2202 0000 0001 8261 3813

Tytułem: Zamówienie

Odbiorca: Michał Rusek

W treści: tytuł książki, dane osobiste, adres wysyłki.

Wysyłka nastąpi w pierwszego dnia roboczego po złożeniu zamówienia lub po wpłacie.

 


Related News

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku
„Jak osiągnąć sukces” autorstwa Daniela Kubacha
„Instrukcja obsługi” marki osobistej – Ja.com!

About Author

(1) Komentarz

  1. Pingback: Cel to marzenie z datą wykonania | Biznes MLM, rozwój osobisty, anioły biznesu, marketing 4G - Kubach.pl

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *