Thursday, Feb. 21, 2019

Robert Lamprycht – lider godny polecenia posiadający zdrowe podejście do biznesu

Napisane przez:

|

8 lipca 2013

|

Opublikowane w:

Robert Lamprycht – lider godny polecenia posiadający zdrowe podejście do biznesu

robert1Z wykształcenia informatyk i politolog. Wieloletni praktyk biznesu. Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z profesjonalnych narzędzi i potrafiący pracować w grupie. Kochający mąż i ojciec dwóch ślicznych córek. Pasjonat dobrej lektury. Sport zna z praktyki a nie teorii.

 

Gdybyś miał możliwość opisanie się w kilku słowach, jak byś to zrobił? Robert Lamprycht w trzech zdaniach to…?

Młody, komunikatywny, pełny zaangażowania, jeden z liderów BB Team, o jasno wyznaczonym celu. Stawia sobie wysokie wymagania i do nich dąży. Lubi nowe projekty i wyzwania.

Czym zajmujesz się teraz? Czy pracujesz jeszcze gdzieś, czy pozostawiłeś pracę na etacie i tradycyjny biznes dla MLM?

I tu Cię pewnie zaskoczę, ponieważ uważam, że moja praca to nic innego jak propagowanie zdrowego stylu życia. Od dłuższego czasu interesuję się zdrowiem, dzięki czemu dziś mogę powiedzieć, że moje hobby w dużej mierze pokrywa się z biznesem. Uważam, że propagując biznes, którym się zajmuję można nazwać szerzeniem misji zdrowego trybu życia, dlatego tak znakomicie odnajduję się w Earth Power International i powoli kończę swoją przygodę z ubezpieczeniami, czyli pracą etatową.

Jak rozpoczęła się Twoja „przygoda” z MLM?

Moje pierwsze spotkanie z MLM to firma Amway. Miałem wtedy 14 lat i część mojej rodziny zafascynowała się możliwościami jakie daje MLM. Była to w sumie krótka przygoda, jednak pół roku dało mi pierwsze, jeszcze młodzieńcze spojrzenie na ten rodzaj biznesu. Wiele się wtedy nauczyłem, a co najważniejsze, zacząłem w inny sposób podchodzić do swojej przyszłości. Zwiększyła się moja wiedza, co jednocześnie zmuszało do zastanowienia się nad swoją przyszłością i stylem życia, który chciałbym prowadzić. Dziś uważam, że ten pierwszy kontakt z MLM przede wszystkim dał mi wewnętrzną przemianę.

Czy łatwo było Ci się przekonać do MLM, czy uznałeś, że to nie jest dla Ciebie?

Przez pewien czas na moje decyzje w sprawie MLM miały wpływ osoby z mojego najbliższego otoczenia, tzw. „doradcy teoretycy”. Pewnie dlatego uważałem wtedy, że to nie jest biznes dla mnie. Dziś wiem, że po prostu nie byłem na tyle dojrzały, by wziąć odpowiedzialność za swoje życie we własne ręce. Minął jakiś czas… przetrawiłem w sobie pracę na etacie, korporację, własną działalność i na mojej drodze znów pojawił się MLM. Na szczęście propozycję współpracy zaproponowała mi właściwa osoba. Jest to Bogumiła Balcerek – mój sponsor i lider BB Team. Od tej pory obracam się w przyjaznej atmosferze, miłych spotkaniach i fajnych relacjach międzyludzkich. Ten biznes zbudowany jest na pozytywnych relacjach, a ja zawsze lubiłem kontakt z ludźmi. Patrząc na siebie wiem, że do MLM trzeba dojrzeć i trafić na właściwą osobę.

Jak myślisz, czy MLM jest dla każdego, czy trzeba posiadać odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje?

MLM jest dla wszystkich ale nie każdy się w nim odnajdzie. Kwalifikacje lub predyspozycje? Tak! Trzeba mieć kwalifikacje w postaci chęci rozwoju, poznawania nowych ludzi, a przede wszystkim otwartość na otaczający nas świat. Faktem jest, że większość osób musi do MLM dojrzeć. Zobaczyć się w nim, odnaleźć się w nieznanych do tej pory sytuacjach, i to jest piękne. Nieważne, ile masz lat, jaki bagaż doświadczeń, jakie wykształcenie… Najważniejsze jest to, kim Ty chcesz być! Co chcesz osiągnąć!

Z jaką firmą współpracujesz i dlaczego właśnie ta, a nie inna?

3Współpracuję z Earth Power International. Do firmy przekonał mnie przede wszystkim produkt – PhytoLife uratował moją córkę Asię od ciągłego chodzenia po lekarzach różnych specjalności (pulmonolog, alergolog, nefrolog) i przyjmowania coraz większej ilości różnych leków. Ja i reszta rodziny oraz znajomi, którzy piją PhytoLife wiemy, że poprawiło się nasze zdrowie, nasz wygląd a przede wszystkim nasze samopoczucie. Dlatego utożsamiam się z misją firmy dbania o swoje zdrowie i uzyskania dzięki temu stabilności finansowej.

Miałem styczność z innymi firmami, których nazw nie chciałbym wymieniać… po prostu stosując ich produkty nie było oczekiwanych efektów. Nie widzę sukcesu w MLM bez całkowitego przekonania do produktu, który się oferuje. Pracuję mając czyste sumienie i jestem pewien, że oferuję produkt, który w niesamowity sposób wpływa na zdrowie.

Jaki produkt oferujesz? Czy klienci chcą go kupować? Dlaczego?

Produktem, który oferuję jest PhytoLife – 16 ziół w płynnej postaci łączących mądrość tradycyjnej medycynie chińskiej z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii. Efektem jego działania jest poprawa homeostazy poprzez immunizację, tonizację i detoksykację całego organizmu.

PhytoLife „sprzedaje się” sam. Głównie dzięki temu, że jeżeli ktoś zacznie pić i poczuje efekty to jest to widoczne dla innych. Większa energia, utrata zbędnych centymetrów, polepszenie samopoczucia. A na pytanie dzięki czemu odpowiedź brzmi: PhytoLife. Chciałbym tu jednak poinformować osoby, którym wydaje się, że wypicie 1 lub 2 butelek naprawi ich dotychczasowe funkcjonowanie organizmu, któremu często przez wiele lat dawkowali niewłaściwą dietę, brak ruchu i złe nawyki sposobu bycia. Fitoterapię (suplementację ziołami) należy stosować systematycznie przez dłuższy okres czasu.

Jakie cechy powinien Twoim zdaniem posiadać lider z prawdziwego zdarzenia?

1DSC_1056Lider z prawdziwego zdarzenia musi mieć wizję. I potrafić przekazać ją swoim współpracownikom. Lider pociąga za sobą inne osoby. Sprawia, że ludzie chcą za nim iść, robić to, co on robi, słuchać go, postępować zgodnie z jego wskazówkami. Dlaczego to robią? To proste – widzą, że ma to dla nich wartość, jest korzystne, postrzegają w jego propozycjach szansę dla siebie i możliwość spełnienia swoich marzeń. Podążając za nim ma się wiarę w realizację własnych celów i zamierzeń. Lider nie opowiada mrzonek – wprowadza sam w życie nowe pomysły, wyzwania, projekty; analizuje, co sprawdza się, a co należy odrzucić. Jest przykładem. Oczywistym jest, że wiarygodność lidera musi iść w parze ze spójnością tego, co mówi i co robi. Tylko wtedy, gdy sam wdroży w swoje życie zasady, które głosi, inni ludzie będą z nim współpracować. Dumny jestem, że na czele Earth Power International stoi prawdziwy lider – Dawid Gutkowski.

Czym kusisz swoich rozmówców do współpracy z Tobą?

Kuszenie to mocne słowo. Wolę im pokazać wartość współpracy ze mną, moje poukładanie i klarowność tego co robię i czym żyję. Jasne zasady współpracy, opieka i narzędzia, którymi pracujemy w firmie. Takim narzędziem jest Droga Do Sukcesu – gotowa recepta jak zabrać się do pracy. DDS jest systemem szkoleniowym, który opracowała firma dla nowych dystrybutorów, aby mogli w jak najkrótszym czasie stać się samodzielnymi menadżerami. Nowy partner wie jak będzie wyglądała jego współpraca z Earth Power International i czego może oczekiwać. Zróbmy nasz biznes prosto korzystając z narzędzi, które są nam dane.

W jaki sposób Twoim zdaniem podejść do szkolenia nowego dystrybutora, żeby był skuteczny?

Wolę określenie partner. W naszej firmie pracujemy partnersko, na zasadzie „wygrany – wygrany”. Obie strony mają mieć korzyści ze wspólnej pracy. Podejście indywidualne, ale według określonego wzorca. Korzystając z narzędzi, które daje nam firma. Tak naprawdę w momencie kiedy nowy partner na sobie poczuje działanie PhytoLife, najskuteczniejszym narzędziem jest jego testimonial czyli świadectwo działania produktu.
Jaką pomoc oferujesz nowym partnerom w strukturze? Czy zapewniasz im wiedzę, szkolenia itp?

2Nowi partnerzy w strukturze są prowadzeni przeze mnie według DDS, o którym wspomniałem. Idealne narzędzie pokazujące jak będą wyglądały pierwsze etapy współpracy nowej osoby. Począwszy od ustalenia celu, zaplanowania czasu pracy, przez sposoby umawiania spotkań, prezentację produktu i planu marketingowego, aż po analizę w strukturze. Poza tym odbywają się cykliczne seminaria firmowe, warsztaty grupowe, webinary. Narzędzi, z których korzystamy jest mnóstwo.

Dlaczego Twoja oferta współpracy jest wyjątkowa?

Branża wellness to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki światowej. Każdego dnia ludzie na całym świecie wydają coraz więcej na naturalne produkty ziołowe i suplementy diety, aby podnieść jakość swojego życia. Każdy chce być zdrowy  i chce się dobrze czuć. Warto związać się z firmą, która ma produkt najnowszej generacji i jest nasza, polska. To z Polski idziemy na świat.

Kiedy jest idealny moment na przystąpienie do MLM?

Teraz… idealny moment jest właśnie teraz. Nie patrz na datę, miejsce, godzinę, stan konta, nadchodzący ślub, sylwester, Wielkanoc… po prostu dołącz do biznesu i zacznij pracować na lepszą przyszłość od zaraz.

Gdzie widzisz siebie i swoich partnerów za kilka lat?   

Na całym świecie, dzielących się informacją, że można być zdrowym i wolnym finansowo. Np. w Singapurze, Manchesterze, nad jeziorem General Carrera itp.

Czy masz jakieś swoje motto życiowe?

Tak – kocham pomagać ludziom,  a jak mówił Brian Tracy: Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym. Nieudacznicy zawsze pytają: „A co mi za to dasz?”.

Jaką złota myśl możesz przekazać czytelnikom portalu www.MarketingDlaCiebie.pl?    

DSC_0124Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, rozwijającymi się. Niech będą to osoby, ukierunkowane na cele, w których towarzystwie czujesz się dobrze. Wybieraj ludzi do swojego osobistego otoczenia, którzy pomogą ci osiągnąć cele, będą twoim wsparciem. Chcesz pewności siebie? Otocz się pewnymi siebie ludźmi. Na nieświadomym poziomie zaczniesz się na nich wzorować i naśladować ich sposób podejścia. Unikaj ludzi, którzy ciągną twoje morale w dół, gdyż to negatywne oddziaływanie będzie niszczyć twoją pewność siebie.

Od Redaktora Naczelnego: Podczas naszej rozmowy padło wiele godnych uwagi i ciekawych porad z dziedziny zdrowia, które przy drobnej korekcie codziennych zachowań i nawyków potrafią wprowadzić diametralne zmiany. Z tego powodu polecam kontakt oraz rozmowę osobistą z Panem Robertem na temat zdrowia. Michał Rusek.

Rober20130627_120117t Lamprycht – ambasador zdrowego stylu życia w Earth Power International
e-mail: robert.lamprycht@interia.pl
tel. 509 574 274

Related News

Jestem dumna z… – kto wygrał w Plebiscycie Lady Business Awards 2018.
RTB House wprowadza nowatorskie rozwiązanie Brand Safety
RTB House jedyną polską firmą w kategorii „Big Five” w rankingu Deloitte

About Author

(2) Komentarze

 1. Kamil Knurzyński
  9 lipca 2013 at 10:15

  Bardzo dobrze odpowiedzane: Kiedy przystąpić do MLM ? Teraz. Wczoraj nie istnieje, jutra jeszcze nie ma. Jest tylko dzisiaj, tu i teraz. Złota myśl dla czytelników też bardzo dobra: chcesz zmian w życiu? otocz się ludźmi jakimi chcesz się stać i jest bardzo prawdopodobne, że takim się staniesz

  • Michał Rusek
   9 lipca 2013 at 12:10

   To prawda Kamilu. Cieszę się, że wychwyciłeś to zdanie w wypowiedzi Roberta. Pracę w MLM najlepiej jest zacząć od teraz. Zgadzam się też ze stwierdzeniem dotyczącym otaczających nas ludzi. To bardzo ważne kto jest dla nas najbliższy i co sobą reprezentuje. Odpowiednie towarzystwo o odpowiednim nastawieniu to połowa sukcesu. A co Wy o tym myślicie?

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *