Tuesday, Sep. 29, 2020

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku

Napisane przez:

|

22 czerwca 2015

|

Opublikowane w:

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku

Minęło zaledwie kilka miesięcy od debiutu, a już książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wskoczyła na podium najlepiej sprzedających się poradników biznesowo – ekonomicznych Empiku. Wydana przed wydawnictwo One Press publikacja, to kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy, którego autorami są doświadczeni eksperci, ludzie świata biznesu oraz znani dziennikarze.

Okładka_książki_przód_To_Twoja_FirmaKsiążka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” znalazła się na 3. miejscu najlepiej sprzedających się poradników biznesowo – ekonomicznych Empiku.

– Niezmiernie cieszy nas popularność naszej książki. Mamy nadzieję, że będzie ona dobrym kierunkowskazem, który w 12 krokach poprowadzi czytelnika do sukcesu – mówi Adam Głos, Prezes TaxCare, który jest pomysłodawcą i głównym partnerem książki. – Książka to zbiór wielu użytecznych zagadnień zebranych w jednym miejscu dzięki współpracy z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. Wszystko po to, aby stworzyć kompleksowy i praktyczny poradnik dla przedsiębiorcy – dodaje.

Publikacja dostarcza czytelnikowi szerokiej wiedzy na temat założenia własnej firmy, wyboru odpowiedniej formy rozliczenia, skutecznej promocji i efektywnej sprzedaży. Znajdziemy tu także rozdziały na temat networkingu, marketingu, działań public relations,zarządzania projektami i ludźmi.
Do kupienia w Empiku oraz księgarni online wydawnictwa One Press.

Related News

„Jak osiągnąć sukces” autorstwa Daniela Kubacha
„Instrukcja obsługi” marki osobistej – Ja.com!
Czy wiesz, że swój sukces możesz zaplanować?

About Author

(1) Komentarz

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *