Sunday, Dec. 3, 2023

Pierwsza konferencja Skrzydeł Sukcesu już za nami. Sala pełna uśmiechu, optymizmu i otwartości na nowe kontakty biznesowe. Tak właśnie było!

Napisane przez:

|

25 lutego 2014

|

Opublikowane w:

Pierwsza konferencja Skrzydeł Sukcesu już za nami. Sala pełna uśmiechu, optymizmu i otwartości na nowe kontakty biznesowe. Tak właśnie było!

Toruńscy przedsiębiorcy nie tylko praktykowali podczas konferencji networking, ale edukowali się dzięki inspirującym wystąpieniom: Jacka Placek, Hanny Strauss, Ryszarda Potaczały i Krzysztofa Hillara. Największa niespodzianką dla przedsiębiorców było wystąpienie gwiazdy wieczoru – Daniela Kubach, wrocławskiego multimilionera, anioła biznesu, członka prestiżowej organizacji BCC. Daniel nie tyle zainspirował przedsiębiorców do działania, ale zmotywował do zmian. Jakie to zmiany?
– otaczanie się zawsze pozytywnymi, otwartymi i przedsiębiorczymi osobami
– przebywanie w towarzystwie osób z sukcesami zawodowymi
– szukania niszy na rynku
– podejmowania ryzyka
– analizowani rynku

To tylko kilka zmian, które wymienili nasi uczestnicy po spotkaniu. Zachwyceni przedsiębiorcy nie mogąc doczekać się kolejnych spotkań postanowili czym prędzej spotkać się we wspólnym gronie przy kawie. Każdy znalazł linie porozumienia, współpracy i łączenia potencjału. Chętnych na kolejną konferencję Skrzydeł Sukcesu mamy już dwudziestu a minął tylko jeden dzień. Nie zabrakło długich rozmów podczas networkingu. Organizatorka wręcz zaganiała uczestników do zajęcia miejsc i przejścia do dalszej części konferencji. Pozytywny odzew uczestników skłonił nas do ustalenia kolejnej konferencji w Toruniu, a będzie to czerwiec. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w konferencji już dziś, a tymczasem najbliższe spotkanie to urodziny Skrzydeł Sukcesu w Katowicach 27.02. 2014 w kompleksie ALTUS, przy ul. Uniwersyteckiej 13.

Related News

NA ZMIANY NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO – KRZYSZTOF SADECKI – POZNAJ SIEBIE
Mateusz Grzesiak przyjeżdża do Torunia. Konferencja „Psychologia sprzedaży” już 17 maja!
Maszyna czytająca w myślach

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *