Thursday, May. 23, 2024

Infolia to marketingowa skarbnica wiedzy

Napisane przez:

|

6 lutego 2014

|

Opublikowane w:

Infolia to marketingowa skarbnica wiedzy

Szkolenia warte zainteresowania każdego marketingowca

Chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, ale szkolenia stacjonarne często są drogie, daleko od Twojego domu lub akurat nie masz na nie odpowiedniej ilości czasu? A gdyby tak zgromadzić świetnych trenerów, stworzyć z nimi praktyczne wideo szkolenia i umieścić je w jednym miejscu?

Infolia to miejsce dla osób, które interesują się lub aktywnie działają w marketingu, e-commerce, czy social media. Informacje dla siebie znajdzie tam, więc zarówno sprzedawca, osoba zatrudniona w dziale marketingu, specjalista ds. PR, czy właściciel małej firmy.

Sam wybierz, co Cię interesuje

Platforma szkoleniowa umożliwia dostęp do dziesiątek godzin szkoleń online. Można zgłębić tajniki takich zagadnień, jak copywriting, marketing wirusowy, social media marketing, e-commerce, czy grywalizacja.

infolia marketing dla ciebieZdecydowanie mocną stroną platformy jest łatwość w użytkowaniu. Serwis jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Założenie konta zajmuje dosłownie chwilę. Przekonaj się sam i wypróbuj możliwości Infolii zapisując się na darmowe szkolenie „Jak zdobyć uwagę klientów w social media”. Ten wideo kurs ma już ponad 2000 uczestników.

Link do zapisów na darmowe szkolenie: „Jak zdobyć uwagę klientów w social media”

Notuj, sprawdzaj postępy i zdobywaj certyfikaty

Zaletą szkoleń jest to, że kursant widzi zarówno trenera oraz to, co wykonuje on na swoim laptopie. Dzięki temu zdobytą wiedzę można zastosować od razu w praktyce. Co więcej, szkolenia zawierają pytania i zadania, które pomagają uporządkować i zapamiętać uzyskane informacje.

Infolia posiada przyjazne użytkownikom narzędzia takie, jak notatki, czy śledzenie swoich postępów. Każdy kursant, który ukończy szkolenie otrzymuje certyfikat. Jednak najważniejsza jest oczywiście wiedza i nowe umiejętności, które udało się zdobyć w trakcie kursu.

infolia marketing dla ciebieKliknij w zdjęcie, aby powiększyć.

Wiele szkoleń w jednym miejscu

Media społecznościowe – Facebook, Twitter i blog to doskonałe narzędzia do promocji biznesu, czy swojej osoby. Chciałbyś angażować swoich fanów do interakcji, ale zastanawiasz się jak to zrobić?  Paweł Tkaczyk zdradzi Ci skuteczny sposób na strategię i prowadzenie kampanii w szkoleniu Social Media Marketing.

Skuteczne oferty sprzedażowe – przekonywujące teksty reklamowe od ofert na strony www, przez mailingi, aż po squeeze page? Jeśli chcesz skutecznie sprzedawać swoje produkty lub usługi, powinieneś opanować sztukę copywritingu i komunikowania się z klientem, o czym opowie Piotr Michalak w internetowym szkoleniu Szkoła Copywritingu.

Sklep internetowy – założenie esklepu nie jest skomplikowane, jednak prowadzenie dochodowego biznesu wymaga wielu umiejętności. Tomasz Karwatka i 14 innych specjalistów z branży podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Sprawdź kompleksowe szkolenie wideo dla właścicieli i pracowników sklepów internetowych od strony technicznej, formalnej i marketingowej: Start E-commerce.

Pasjonujesz się marketingiem i chcesz się rozwijać? Masz ambicję przenieść swój biznes na wyższy poziom? Jeśli tak, to Infolia jest dla Ciebie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: infolia.pl

Infolia to doskonała platforma szkoleniowa dla każdego

Serdecznie polecam platformę szkoleniową Infolia, która zawiera zestawy szkoleń o doskonałej jakości i merytoryce. Warto więc zainwestować w wiedzę przygotowaną przez kompetentne osoby, które potrafią przekazać ją w atrakcyjny i zrozumiały dla każdego sposób. Co więcej, szkolenia odbywają się online, więc odtwarzając je w zaciszu własnego domu, masz gwarancję, że nikt Ci nie przeszkodzi. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał przerwać szkolenie, nic Cię nie ominie, ponieważ wrócisz do niego w dowolnej chwili. Kolejnym ważnym argumentem przemawiającym za inwestycją we własne umiejętności i wiedzę, są ćwiczenia, które uczestnik wykonuje w ramach szkolenia.

To zaledwie garstka z wielu argumentów, które pozwalają mi zarekomendować Tobie korzystanie z serwisu Infolia. Życzę miłych i atrakcyjnych szkoleń.

Redaktor naczelny – Michał Rusek.

 

Related News

NA ZMIANY NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO – KRZYSZTOF SADECKI – POZNAJ SIEBIE
Mateusz Grzesiak przyjeżdża do Torunia. Konferencja „Psychologia sprzedaży” już 17 maja!
Maszyna czytająca w myślach

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *