Friday, Sep. 21, 2018

Uciekinierzy MLM – temat dla Hollywood?

Napisane przez:

|

20 maja 2013

|

Opublikowane w:

Uciekinierzy MLM – temat dla Hollywood?

Zdałem sobie sprawę, że oni wszyscy są wśród nas. Widzę ich na każdym kroku. Wystarczy, że włączę telewizor, wyjrzę przez okno, popatrzę na pamiątkowe zdjęcia z wakacji – nawet tam stoją za moimi plecami. Wszędzie na około widzę uciekinierów MLM.

Kiedy zdałem sobie sprawę z tej sytuacji sam poczułem się zaskoczony, ponieważ na każdym kroku czytam artykuły o Liderach marketingu sieciowego. Zapoznałem się z wieloma książkami poświęconym znanym osobistościom MLM. Zetknąłem się również z wieloma publikacjami na temat Dystrybutorów i Partnerów marketingu wielopoziomowego. Teraz już wiem, że wszystkie osoby na świecie, które zetknęły się z network marketingiem możemy podzielić na trzy grupy. Pierwsza z nich to wspomniani Liderzy, których jest zdecydowanie najmniej. Druga to niewyróżniający się w zgiełku Dystrybutorzy i Partnerzy, którzy porównując do kategorii sportowej, plasują się podobnie jak nasi piłkarze w rankingu Fifa. Poza kilkoma wyjątkami nie są znani, mimo, że codziennie pracują. Zdecydowanie największą grupę tworzą jednak uciekinierzy, którzy mieli okazję reprezentować biznes MLM przez jeden, dwa a może nawet i pięć dni. Uciekli bez pożegnania zanim jeszcze zdążyli poznać smak sukcesu.

Dalszą część artykułu przeczytasz w kwartalniku Manager MLM

Jeśli czytasz ten artykuł, z pewnością zainteresują Cię również artykuły:

Jestem lepszy od Roberta Kiyosaki

3 ostatnie zdania są najważniejsze

Co zrobić by nam się chciało, tak bardzo jak nam się nie chce

KAC w MLM i 6 metod na jego uniknięcie

Zapisz się na portalu, a otrzymasz newsletter o najnowszych artykułach.

 

Related News

Jak deep learning pomaga stworzyć baner reklamowy?
Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.
DWA I WIĘCEJ W JEDNYM, CZYLI NAJCIEKAWSZE KONCEPTY GASTRONOMICZNE

About Author

(1) Komentarz

  1. Aleksandra Niedzielska
    18 grudnia 2014 at 14:21

    Słuszna uwaga - Ci uciekinierze, którzy zdążyli "być" w mlm 2,3 5 dni i zrezygnowali, bo okazało się, że tu jednak trzeba pracować i nie dostaje się od razu góry pieniędzy, często wystawiają całej branży wiadomą opinię. A szkoda... bo to jest biznes w którym da się zarobić, ale i biznes, w którym kaszka manna z nieba nie spada. Jak wszędzie:)

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *