Thursday, May. 19, 2022

Czy zarabiasz już od pierwszego dnia pracy tak jak oni? Poznaj wyjątkowy sposób na pozyskiwanie współpracowników w MLM.

Napisane przez:

|

12 listopada 2013

|

Opublikowane w:

Czy zarabiasz już od pierwszego dnia pracy tak jak oni?  Poznaj wyjątkowy sposób na pozyskiwanie współpracowników w MLM.

W większości firm MLM, droga od rozpoczęcia współpracy, do wygenerowania pierwszych dochodów jest długa i wyboista. Rzadko kiedy zdarza się, aby pierwsze korzyści wynikające z  pozostawienia podpisu na umowie przeistoczyły się ze złudnych opowieści sponsora w namacalną rzeczywistość. Właśnie taką korzyść możesz otrzymać przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, do których zaliczamy nowość – Dominator Marketing, na który w szczególności pragnę zwrócić Twoją uwagę.

Dominator Marketing

Dominator Marketing opiera się o skuteczne metody pozyskiwania kontaktów za pomocą Internetu. Jest to dopracowany i w pełni samodzielny proces, w którym nowy partner prowadzony jest jak po sznurku, począwszy od zapisania się na listę adresową, aż po założenie własnej strony przechwytująco-rekrutującej. Od teraz, Twoja praca może być w pełni wykonywana w domu, a Twoja propozycja współpracy trafia do zupełnie nowych osób, których nie znasz i najprawdopodobniej nie dotarłbyś rozbudowując swój obecny biznes MLM drogą tradycyjną. To dlatego Dominator Marketing jest tak popularny zarówno wśród osób dopiero rozpoczynających przygodę z MLM jak i doświadczonych liderów mających na swoim koncie liczne sukcesy.

Gdzie jest haczyk?

Zwykle przy tak oczywistych korzyściach, które zauważalne są już na pierwszy rzut oka, zaczynamy zastanawiać się gdzie jest haczyk. W tym wypadku może Cię zaskoczyć fakt, że żadnego haczyka nie ma. Decyzja o współpracy leży po Twojej stronie. Inwestycją jest jedynie partnerstwo z wybranymi firmami MLM, które i tak musiałbyś ponieść rozpoczynając z nimi współpracę. Od teraz Twój biznes może funkcjonować automatycznie, ponieważ uruchamiasz Dominator Marketing jako Twój osobisty system rekrutacyjny, szkoleniowy i administracyjny w jednym.

Czy system działa?

marketing_dla_ciebie_aleksander_kilinski_dominator_marketingNajlepszym dowodem na to jest Tomasz Damian, który w okresie zaledwie jednego miesiąca zarobił na współpracy za pośrednictwem Dominator Marketingu 10.000 zł w mniej niż tydzień. Co więcej, system pozwala zarobić już pierwszego dnia od rozpoczęcia współpracy. Aleksander Kiliński uzyskał dochód w wysokości 800 zł.

 

Korzyści, które otrzymujesz po rozpoczęciu współpracy:

To niebywałe, że Dominator Marketing oferuje korzyści, których nie sposób znaleźć w żadnym innym systemie. To co najważniejsze w marketingu sieciowym, czyli prosta i efektywna duplikacja, to teraz najmniejszy problem, ponieważ większość pracy odbywa się automatycznie, a system funkcjonuje przez 24 godziny na dobę. Kolejnym dodatkiem jest pakiet szkoleń, a więc dostęp do fachowej wiedzy, dzięki której każdy nowy partner może stać się profesjonalistą i maksymalizować swoje zyski wraz z Dominator Marketingiem. Od niedawna, system funkcjonuje również w języku angielskim, dzięki czemu biznes MLM z łatwością wychodzi poza granice kraju i staje się biznesem międzynarodowym.Dominator Marketing oddaje w Twoje ręce kompleksowe i w pełni dopracowane narzędzie do budowania biznesu online o wartości 25.000 zł.

Dostępny pakiet szkoleń video

Dominator Marketing dla swoich uczestników przygotował rozbudowany pakiet szkoleń, którego zakres możesz poznać już teraz:

1.   Szkolenia video dla początkujących

– Jak wystartować w Dominator Marketing
– Jak działa tunel
– Jak ustawić i używać autorespondera
– Zarabiaj z Systemem Dominator Marketing
– 5 elementów
– Stwórz własny produkt

 2.  Centrum treningowe video

– Squeeze Page Co To
– Jak Dobrze Promować
– Proste metody pozyskania partnerów
– Jak zrobić video promujące
– YouTube – Jakpromować video
– Jak sprzedawać więcej? 30 dniowy kurs!
– Tekst a Zarabianie
– Złamanie Bariery Sprzedaży
– Misja Twojego Biznesu

3.  Motywacja- video szkolenia

Zestaw ćwiczeń motywacyjnych prowadzonych przez polskich marketerów z sukcesami na koncie. Ponadto cykliczne webinary, spotkania stacjonarne oraz internetowe podczas których można uzyskać wiedzę z pierwszej ręki. Dodatkowo dziesiątki sesji motywacyjnych z najlepszymi coachami takich jak Daniel Konieczny, Monika Chodyra czy Grzegorz Celeban. A to dopiero początek, bo dostępnych szkoleń cały czas systematycznie przybywa.

4.  Archiwum webinarów – nagrania video z webinarów szkoleniowych:

– Sekrety Video Marketingu
– Jak wykorzystać reklamę na facebooku
– Jak promować DM i jak tego nie robić…
– oraz inne

Postanowiłem spróbować i udało się

marketing dla ciebie aleksander kilinski dominator marketingJednym z Managerów MLM, który postanowił spróbować jest Aleksander Kiliński. „Postanowiłem spróbować i udało się. Startowałem jako osoba bez struktury i doświadczenia, a więc teoretycznie powinienem skromnie przypatrywać się temu co dzieje się wokół mnie. Tym czasem, już pierwszego dnia zarobiłem 800zł. Kto z Was zarobił 800 zł pierwszego dnia w MLM? Ciekawe jest to, że odczułem na własnej skórze jak to jest stać się rozpoznawalną osobą z dnia na dzień. To bardzo przyjemne uczucie i mam nadzieję, że Ty również będziesz miał okazję go doświadczyć. Jeśli chcesz spróbować, tak jak ja kiedyś spróbowałem, kliknij w link – Aleksander Kiliński.

www.MarketingDlaCiebie.pl życzy powodzenia wszystkim marketerom współpracującym z Dominator Marketingiem, a w szczególności poleca współpracę z Aleksandrem Kilińskim, dlatego wystarczy, że klikniesz teraz w link

Related News

Jobsora – tysiące ogłoszeń o pracę czeka na kandydatów
Credit Agricole wprowadza pierwszą kartę płatniczą z ekotworzywa i zachęca do walki z nadmiarem plastiku
Trzy czwarte Polaków zrobi zakupy w Black Friday. Jak pandemia zmieni to święto?

About Author

(1) Komentarz

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *