Friday, Sep. 21, 2018

Czy zarabiasz już od pierwszego dnia pracy tak jak oni? Poznaj wyjątkowy sposób na pozyskiwanie współpracowników w MLM.

Napisane przez:

|

12 listopada 2013

|

Opublikowane w:

Czy zarabiasz już od pierwszego dnia pracy tak jak oni?  Poznaj wyjątkowy sposób na pozyskiwanie współpracowników w MLM.

W większości firm MLM, droga od rozpoczęcia współpracy, do wygenerowania pierwszych dochodów jest długa i wyboista. Rzadko kiedy zdarza się, aby pierwsze korzyści wynikające z  pozostawienia podpisu na umowie przeistoczyły się ze złudnych opowieści sponsora w namacalną rzeczywistość. Właśnie taką korzyść możesz otrzymać przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, do których zaliczamy nowość – Dominator Marketing, na który w szczególności pragnę zwrócić Twoją uwagę.

Dominator Marketing

Dominator Marketing opiera się o skuteczne metody pozyskiwania kontaktów za pomocą Internetu. Jest to dopracowany i w pełni samodzielny proces, w którym nowy partner prowadzony jest jak po sznurku, począwszy od zapisania się na listę adresową, aż po założenie własnej strony przechwytująco-rekrutującej. Od teraz, Twoja praca może być w pełni wykonywana w domu, a Twoja propozycja współpracy trafia do zupełnie nowych osób, których nie znasz i najprawdopodobniej nie dotarłbyś rozbudowując swój obecny biznes MLM drogą tradycyjną. To dlatego Dominator Marketing jest tak popularny zarówno wśród osób dopiero rozpoczynających przygodę z MLM jak i doświadczonych liderów mających na swoim koncie liczne sukcesy.

Gdzie jest haczyk?

Zwykle przy tak oczywistych korzyściach, które zauważalne są już na pierwszy rzut oka, zaczynamy zastanawiać się gdzie jest haczyk. W tym wypadku może Cię zaskoczyć fakt, że żadnego haczyka nie ma. Decyzja o współpracy leży po Twojej stronie. Inwestycją jest jedynie partnerstwo z wybranymi firmami MLM, które i tak musiałbyś ponieść rozpoczynając z nimi współpracę. Od teraz Twój biznes może funkcjonować automatycznie, ponieważ uruchamiasz Dominator Marketing jako Twój osobisty system rekrutacyjny, szkoleniowy i administracyjny w jednym.

Czy system działa?

marketing_dla_ciebie_aleksander_kilinski_dominator_marketingNajlepszym dowodem na to jest Tomasz Damian, który w okresie zaledwie jednego miesiąca zarobił na współpracy za pośrednictwem Dominator Marketingu 10.000 zł w mniej niż tydzień. Co więcej, system pozwala zarobić już pierwszego dnia od rozpoczęcia współpracy. Aleksander Kiliński uzyskał dochód w wysokości 800 zł.

 

Korzyści, które otrzymujesz po rozpoczęciu współpracy:

To niebywałe, że Dominator Marketing oferuje korzyści, których nie sposób znaleźć w żadnym innym systemie. To co najważniejsze w marketingu sieciowym, czyli prosta i efektywna duplikacja, to teraz najmniejszy problem, ponieważ większość pracy odbywa się automatycznie, a system funkcjonuje przez 24 godziny na dobę. Kolejnym dodatkiem jest pakiet szkoleń, a więc dostęp do fachowej wiedzy, dzięki której każdy nowy partner może stać się profesjonalistą i maksymalizować swoje zyski wraz z Dominator Marketingiem. Od niedawna, system funkcjonuje również w języku angielskim, dzięki czemu biznes MLM z łatwością wychodzi poza granice kraju i staje się biznesem międzynarodowym.Dominator Marketing oddaje w Twoje ręce kompleksowe i w pełni dopracowane narzędzie do budowania biznesu online o wartości 25.000 zł.

Dostępny pakiet szkoleń video

Dominator Marketing dla swoich uczestników przygotował rozbudowany pakiet szkoleń, którego zakres możesz poznać już teraz:

1.   Szkolenia video dla początkujących

– Jak wystartować w Dominator Marketing
– Jak działa tunel
– Jak ustawić i używać autorespondera
– Zarabiaj z Systemem Dominator Marketing
– 5 elementów
– Stwórz własny produkt

 2.  Centrum treningowe video

– Squeeze Page Co To
– Jak Dobrze Promować
– Proste metody pozyskania partnerów
– Jak zrobić video promujące
– YouTube – Jakpromować video
– Jak sprzedawać więcej? 30 dniowy kurs!
– Tekst a Zarabianie
– Złamanie Bariery Sprzedaży
– Misja Twojego Biznesu

3.  Motywacja- video szkolenia

Zestaw ćwiczeń motywacyjnych prowadzonych przez polskich marketerów z sukcesami na koncie. Ponadto cykliczne webinary, spotkania stacjonarne oraz internetowe podczas których można uzyskać wiedzę z pierwszej ręki. Dodatkowo dziesiątki sesji motywacyjnych z najlepszymi coachami takich jak Daniel Konieczny, Monika Chodyra czy Grzegorz Celeban. A to dopiero początek, bo dostępnych szkoleń cały czas systematycznie przybywa.

4.  Archiwum webinarów – nagrania video z webinarów szkoleniowych:

– Sekrety Video Marketingu
– Jak wykorzystać reklamę na facebooku
– Jak promować DM i jak tego nie robić…
– oraz inne

Postanowiłem spróbować i udało się

marketing dla ciebie aleksander kilinski dominator marketingJednym z Managerów MLM, który postanowił spróbować jest Aleksander Kiliński. „Postanowiłem spróbować i udało się. Startowałem jako osoba bez struktury i doświadczenia, a więc teoretycznie powinienem skromnie przypatrywać się temu co dzieje się wokół mnie. Tym czasem, już pierwszego dnia zarobiłem 800zł. Kto z Was zarobił 800 zł pierwszego dnia w MLM? Ciekawe jest to, że odczułem na własnej skórze jak to jest stać się rozpoznawalną osobą z dnia na dzień. To bardzo przyjemne uczucie i mam nadzieję, że Ty również będziesz miał okazję go doświadczyć. Jeśli chcesz spróbować, tak jak ja kiedyś spróbowałem, kliknij w link – Aleksander Kiliński.

www.MarketingDlaCiebie.pl życzy powodzenia wszystkim marketerom współpracującym z Dominator Marketingiem, a w szczególności poleca współpracę z Aleksandrem Kilińskim, dlatego wystarczy, że klikniesz teraz w link

Related News

Jak deep learning pomaga stworzyć baner reklamowy?
Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.
DWA I WIĘCEJ W JEDNYM, CZYLI NAJCIEKAWSZE KONCEPTY GASTRONOMICZNE

About Author

(1) Komentarz

  1. Odlewnia żeliwa
    9 grudnia 2013 at 17:08

    Słyszałem o tym projekcie, jednak odniosłem się do niego z rezerwą. Mam bowiem obawy czy nie jest to kolejny na rynku system sprzedaży "narzędzi pomocy", którego jedynym celem jest sprzedaż kursów typu "jak odnieśc sukces w mlm" itp. Nie chcę niczego sugerować, wiadomo, że należy najpierw srawdzić i po tym tekście z pewnością to zrobię. Druga sprawa: brakuje mi w tym artykule informacji na temat ewentualnej listy adresowej Pana Kilińskiego. Jest różnica między promowaniem tego systemu między znajomymi a wysłaniem maila do tysiąca osób. Skoro jest managerem mlm to ma strukturę i są to ludzie, którym nie trzeba tłumaczyć z czym to się je. A to bardzo zmienia obraz rzeczy.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *