Thursday, May. 23, 2024

Poznaj wyjątkowe kobiety na szkoleniu MLMBA firmy InWay

Napisane przez:

|

23 września 2013

|

Opublikowane w:

Poznaj wyjątkowe kobiety na szkoleniu MLMBA firmy InWay

Jak reagujesz, gdy widzisz piękną kobietę na ulicy, restauracji, czy nawet podczas zakupów? Zadajesz sobie pytanie, kim jest ta śliczna dziewczyna? Jak się nazywa? Czy spieszy się jej do pracy, a może do domu, żeby przygotować obiad dla swojej rodziny? Jeśli jeszcze nie byłeś na szkoleniach InWay musisz wiedzieć…. że kobiety obecne w sali konferencyjnej, to kobiety biznesu z krwi i kości. Wówczas jedyne pytanie jakie nasuwa się na myśl brzmi: czym zajmuje się ta businesswoman i jaka jest jej specjalizacja?

Jakie są kobiety InWay?

Dziś mamy przyjemność przedstawić jedynie kilka postaci, z setek kobiet, które swoją regularną obecnością udowadniają swoją przedsiębiorczość i chęć rozwoju. Wiedzę nabytą podczas szkoleń szybko wdrażają w życie, by niebawem przekuć w kolejne pasmo sukcesów. Inteligentne, piękne, energiczne, optymistyczne i konsekwentne… to jedynie kilka pierwszych lepszych cech z całego repertuaru, którym dysponują nasze piękne panie. Wystarczy zamienić kilka zdań z przedstawicielkami płci pięknej, by przekonać się, że mamy do czynienia z doświadczonymi i kompetentnymi przedsiębiorcami, od których można się wiele nauczyć.

Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe?

Niektóre z pań wyjawiły nam, że nie wszędzie czują się tak dobrze i komfortowo, jak na szkoleniach firmy InWay. Mówią, że „mój sukces i pieniądze, które mam na koncie, najzwyczajniej w świecie uderza w ego niektórych mężczyzn. Czasem muszę się kryć z wyciągiem bankowym, żeby nie sprawić komuś przykrości. Z drugiej strony, czasami pokazuję wyciąg bankowy specjalnie, by wzbudzić zaufanie i szacunek, ale nawet to nie pomaga, gdy mam do czynienia z zatwardziałym stereotypem. Całe szczęście, że są takie miejsca jak to, gdzie przebywam wśród przedsiębiorców, kobiet, a mężczyźni są dobrze wychowani i wspierają nas kobiety, słuchając uważnie co mamy do powiedzenia.”

Ludzie sukcesu przebywają w gronie zwycięzców

Wszystkim doskonale znana jest zasada, że ludzie lubią przebywać w towarzystwie osób podobnych do siebie. To dlatego na szkoleniach InWay dominuje grupa przedsiębiorców, którzy mają na swoim koncie już jakieś sukcesy. Nie każdy jest milionerem, jednak takich również nie brakuje, dlatego nie zdziw się, jeśli podczas wrześniowego szkolenia „Frankfurt” poruszającego zagadnienia skutecznej rekrutacji, obok ciebie usiądzie kobieta, businesswoman mająca miliony na swoim koncie. Jeśli tak się dzieje, a uwierz nam, że właśnie tak jest, oznacza to, że jesteś we właściwym miejscu, ponieważ prawdopodobieństwo twojego sukcesu momentalnie wzrosło. Dowodzą tego badania, według których przebywanie w towarzystwie osób sukcesu znacznie wpływa na osiągnięcie sukcesu samemu. Tym bardziej jest to oczywiste, skoro wykładowcami podczas najbliższej sesji są tak doświadczeni przedsiębiorcy, jak Daniel Kubach oraz Adam Ubertowski.

Błysk w oku i pewność siebie

Już na pierwszy rzut oka zauważasz, że kobiety obecne na szkoleniu zachowują się nieco odmiennie, od tych które spotykasz na co dzień. Szybko zdasz sobie sprawę, że charakterystyczny błysk w oku i pewność siebie to wynik bogatego doświadczenia zawodowego, zmagań z rynkiem, przeszkodami i problemami w biznesie, by ostatecznie odnieść zwycięstwo zbudowane na silnych fundamentach. Podejdź, poznaj i porozmawiaj. Poproś o cenną radę wynikającą z doświadczenia. Wyobraź sobie co poczujesz, gdy otrzymana rada zgrabnie uchwyci zagadnienia, a jednocześnie rozwiąże Twój dotychczasowy problem. Spójrz głęboko w oczy i poczuj to, co każdego dnia czują rozmówcy kobiety biznesu podczas prowadzonej przez nią rekrutacji. Usłysz pewny siebie głos, który choć delikatny, to stanowczy i solidny sprawia, że budzi się w Tobie energia i chęć wspięcia się na najwyższy szczyt świata.

Jeśli zapragnąłeś poczuć to, co czują, widzą i słyszą uczestnicy szkoleń MLMBA, a jeszcze nie zapisałeś się na kolejną sesję, możesz zrobić to teraz klikając w link.

Tymczasem obejrzyj galerię zdjęć z poprzednich sesji MLMBA.

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

(2) Komentarze

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *