Thursday, May. 23, 2024

Twój Sukces Finansowy w 2013 roku- relacja

Napisane przez:

|

1 lutego 2013

|

Opublikowane w:

Twój Sukces Finansowy w 2013 roku- relacja

Trzy różne daty, trzy odmienne miasta i jeden wspólny cel, jakim było uczestnictwo w szkoleniu pt. „Twój Sukces Finansowy w 2013roku.”, którego pomysłodawcami i prowadzącymi byli Daniel Kubach oraz dr Adam Ubertowski. Oto przed Wami relacja z przebiegu tych doniosłych wydarzeń.

Pierwsza część trzydniowego szkolenia odbyła się 22.01. br. w Warszawie w hotelu Lord. Tak jak pozostałe, była ona poświęcona zagadnieniom skutecznego planowania własnej niezależności finansowej, zwielokrotniania dochodów, a także  budowania swojej marki osobistej i wykorzystywaniu jej w osiąganiu sukcesów zawodowych. Pomimo okropnych warunków pogodowych uczestnicy tłumnie pojawili się jeszcze przed godz. 16.00, na którą było zaplanowane rozpoczęcie. Ogromne emocje, podenerwowanie, lekka trema opadły wraz z wyjściem na scenę Pana Daniela i pierwszym wypowiedzianym przez niego słowem. Mimo, że nie jest on z zawodu szkoleniowcem, to w nowej roli poradził sobie znakomicie. Niczym rasowy coach poprowadził swoją część prezentacji, rozbawiając przy tym  publiczność. Po 1,5 godzinnym wystąpieniu przyszła pora na krótką przerwę, podczas której uczestnicy wymieniali się spostrzeżeniami i odczuciami na temat wystąpienia. Dodatkowo można było zdobyć autograf prowadzących i zamienić z nimi kilka zdań, jako że przy ogromnej liczbie chętnych nie mogli za wiele czasu poświęcić jednej osobie. W drugiej części wystąpił dr Adam dając popis swoich umiejętności coachingowych i ogromnego, bo 18-letniego już doświadczenia w tej profesji. Tak jak poprzednim występem, tak i tym publiczność była zachwycona. „Dla mnie to spotkanie to ogromna dawka wiedzy. Oboje prowadzących doskonale potrafiło przekazać nam swoją wiedzę. W dodatku te przykłady wzięte prosto z życia ułatwiły jej przyswojenie”- skomentował jeden z gości. Inny wypowiedział się następująco: „Zainwestowałem swój czas i pieniądze, ale niczego nie żałuję. To była inwestycja, która zwróciła się w 100%”. Komentarze okazały się niebywale pochlebne, a całe przedsięwzięcie spotkało się z ogromną aprobatą. Wśród wielu komentarzy dało się usłyszeć, że warto było przybyć na to spotkanie, choćby z bardzo daleka, tak jak np. goście, którzy zawitali aż z Czech.

Następna konferencja odbyła się w 23.01. w Katowicach, w hotelu Diament. Rozpoczęcie planowane również na godz. 16.00 przesunęło się o kilkanaście minut, jako że pogoda i tym razem nie dopisując, spowodowała opóźnienie niektórych zaproszonych. Niemniej jednak frekwencja ponownie zaskoczyła organizatorów w bardzo pozytywny sposób. Całe spotkanie generalnie przebiegło w  podobnym klimacie. Niesamowita energia dająca się wyczuć na sali, entuzjazm publiczności oraz przede wszystkim ogromna charyzma dwójki prowadzących. „To było naprawdę interesujące spotkanie. Połączenie dwóch istotnych elementów- pierwszego zachęcającego do działania i drugiego – bardziej dydaktycznego sprawiło, że to szkolenie stanowi przykład idealnego seminarium”- w taki sposób podsumowała szkolenie jedna z uczestniczek. Ten komentarz nie odróżniał się od wypowiedzi innych osób, które co do jednej, ze spotkania wychodziły bardzo zadowolone.

Ostatnie szkolenie z cyklu miało miejsce następnego dnia we Wrocławiu w hotelu Novotel. Na konferencję zawitały istne tłumy, czyniąc tym samym wrocławską grupę najliczniejszą spośród wszystkich trzech. Liczna grupa, jeszcze większa interakcja między nią a prowadzącymi, a to wszystko oprawione sporą dawką entuzjazmu, pozytywnej energii i przede wszystkim bardzo ciekawych dyskusji. Uczestnikom tak spodobało się, to co zobaczyli i usłyszeli, że masowo zapisywali się na roczny kurs MLMBA organizowany właśnie przez Daniela Kubacha i dr Adama Ubertowskiego, do którego właśnie trzydniowe konferencje były tylko małym przedwstępem. Szkolenie jest podzielone na 8 bloków, z których każdy poświęcony innemu zagadnieniu służyć ma wykształceniu różnego rodzaju kompetencji  potrzebnych do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Pod koniec spotkania posypały się gratulacje, podziękowania dla organizatorów oraz zapowiedzi ponownego zobaczenia się podczas marcowych szkoleń MLMBA.

raisa

 

 

 

 

 

 

 

Autor Raisa Chudek
tel. +48 730 554 5452

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *