Thursday, Feb. 22, 2024

Perły MLM w najlepszym wydaniu. Ty też możesz być wśród nich.

Napisane przez:

|

25 sierpnia 2012

|

Opublikowane w:

Perły MLM w najlepszym wydaniu. Ty też możesz być wśród nich.

Od dłuższego czasu zastanawiałem się w jaki sposób można zaprezentować własną osobę szerszemu gronu odbiorców? Jak zgromadzić w tym samym miejscu zarówno liderów jak i osoby, które nie mają jeszcze rozpoznawalnego nazwiska w marketingu wielopoziomowym? Z własnego doświadczenia wiem, że własne nazwisko opublikowane w magazynie branżowym potrafi bardzo ułatwić wiele rozmów handlowych, a także otworzyć drzwi gabinetów, które do tej pory były dla nas zamknięte. Taka publikacja wpływa również na budowanie pozytywnego wizerunku, a także ułatwia nawiązywanie ciekawych relacji i kontaktów. Bardzo często przekłada się na skuteczną rekrutację osób, które są zainteresowane współpracą, a to wszystko tylko dlatego, że przeczytają kilka zdań na nasz temat oraz poznają nasze poglądy.

Okazuje się, że fantastyczną koncepcję pozwalającą na właśnie taką możliwość opracowała redakacja magazynu Manager MLM, gdzie już w najbliższym wydaniu zawarta zostanie specjalna wkładka, w której znajdzie się miejsce dla każdego. Wkładka ta nazywa się „Perły MLM” i znajdziemy w niej nasze zdjęcie oraz opis, a to wszystko za darmo. Dlaczego? Ponieważ za miejsce, w którym możemy zaprezentować swoją sylwetkę nic nie płacimy. Otrzymujemy tę możliwość za darmo po złożeniu zamówienia na najbliższe wydanie używając do tego specjalnego formularza załączonego poniżej. Zamówienie dotyczy minimum 10 sztuk magazynów, które możemy wykorzystać rozdając je naszym partnerom, aby budować relacje, lub np potencjalnym współpracownikom. Wiemy już jakie korzyści niesie ze sobą publikacja własnego nazwiska, zdjęcia oraz opisu w takim miejscu. Spróbujmy to podsumować.

Kilka korzyści, które otrzymujemy mając publikację w Perłach MLM:

– możliwość zaprezentowania własnej historii, poglądów oraz innych informacji

– stanowi narzędzie do budowania pozytywnego wizerunku

– narzędzie służące do budowania relacji z partnerami

– narzędzie wspierające i podnoszące skuteczność rekrutacji

– otrzymujemy magazyny branżowe w bardzo nowoczesnym wydaniu

– partnerzy, którym przekazujemy magazyn otrzymują rzetelną wiedzę podnoszącą kwalifikacje

– świetna okazja do zaprezentowania własnej osoby publicznie

Ponieważ wielu z was poprosiło mnie o przykładowy tekst, wzór, który można podpatrzeć i zastosować we własnym opisie, umieszczam opisy dla obu wariantów na moim osobistym przykładzie:

Opis dla zamówienia 10 lub 20 magazynów (750 znaków oraz 1 zdjęcie):

Dbam o to, aby zawsze reprezentowała mnie „ludzka twarz”, dlatego optymizm, konsekwencja i zaufanie, to cechy, które stale szlifuję. Od początku  kariery zajmowałem się marketingiem. Zaprojektowałem liczne kampanie reklamowe, a także wykonałem fotografie wykorzystywane w wielu krajach europy. Wkrótce poznałem  MLM i od tamtego czasu współpracuję z firmą …………. i osiągnąłem poziom …………. co gwarantuje mi spokojne życie i realizację osobistych planów. Dodatkowo dzielę się swoim doświadczeniem na wiele sposobów. Prowadzę szkolenia zarówno na żywo jak i online. Jestem Redaktorem w Kwartalniku Manager MLM oraz portalu www.rankingmlm.com. Więcej o mnie na stronie www.MarketingDlaCiebie.pl, e-mail: info@marketingdlaciebie.pl

Przygotowałem wizualizację na bazie niedawno opublikowanego rankingu Najpopularniejszych Kobiet w MLM. Wizualizacja zawiera przykładowe rozmieszczenie wraz ze zdjęciem i opisem:

Opis dla zamówienia 100 magazynów (pół strony: 2000 znaków oraz 2-3 zdjęcia). W tym wypadku zalecam opis w formie wywiadu, a więc należy wybrać kilka pytań z przykładowych poniżej:

– czym zajmowałeś się kiedyś i jakie okoliczności sprawiły, że wybrałeś MLM?

– czy obecnie zajmujesz się tylko MLM, czy łączysz ją z i inną pracą?

– gdzie widzisz siebie i swoich partnerów za 5 lat?

– z jaką firmą i iloma partnerami współpracujesz, a także jakie jest twoje największe osiągnięcie?

– dlaczego wybrałeś właśnie tę firmę?

– co radziłbyś osobie, która dopiero zaczyna pracować w MLM?

– co możesz zaoferować ludziom którzy chcieliby z Tobą współpracować?

– dlaczego powinni współpracować właśnie z Tobą i Twoją firmą?

– czy posiadasz maksymę życiową, którą się kierujesz?

Przykład opisu w formie wywiadu:

Czym zajmowałeś się kiedyś i jakie okoliczności sprawiły, że wybrałeś MLM?

Od początku  kariery zawodowej zajmowałem się marketingiem. Zaprojektowałem liczne kampanie reklamowe, a moje fotografie reklamowe zaczęły pojawiać się na okładkach magazynów nawet w kilku krajach europy. Zależało mi na ciągłym rozwoju i to sprawiło, że trafiłem na marketing wielopoziomowy. Dodatkowo dziedzina ta pozwala mi uzyskiwać dużo większe dochody niż podczas pracy na etacie, którą wykonywałem wcześniej.

Z jaką firmą i iloma partnerami współpracujesz, a także jakie jest twoje największe osiągnięcie?

Współpracuję z firmą o uznanej marce, a moim największym osobistym sukcesem jest to, że nie mam szefa, który kierowałby moim życiem. To gdzie jestem zawdzięczam sam sobie i nikt nie może mi tego odebrać – jestem z tego powodu bardzo dumny. Kolejnym osiągnięciem jest to, że mogę dzielić się swoją wiedzą i przekazywać, a więc mam możliwość pomagania ludziom w budowaniu ich przyszłości.

Co radziłbyś osobie, która dopiero zaczyna pracować w MLM?

Przede wszystkim radziłbym, aby skrupulatnie zaplanowała swoje cele, a następnie realizowała je krok po kroku. Konsekwencja, rozwój osobisty i dyscyplina to podstawa, która pozwala osiągnąć sukces. Ważne aby wyciągać wnioski ze swojej pracy i korygować błędy. Bądźmy wiarygodni, spójni z oferowanymi produktami i stylem życia, a także nigdy, ale to przenigdy nie poddawajmy się w drodze do własnego sukcesu.

Co możesz zaoferować osobom, które chciałyby z Tobą współpracować?

Przede wszystkim bogate doświadczenie, wiedzę i wsparcie mentalne. To najważniejsze elementy podczas rozpoczęcia współpracy. To zupełnie jak z jazdą samochodem – mając prawo jazdy możemy samodzielnie kierować swoim biznesem oraz życiem.Praca ze mną oraz z firmą, którą reprezentuję pozwala w bardzo szybki sposób osiągnąć wygodny i komfortowy styl życia.

Czy posiadasz maksymę życiową, którą się kierujesz?

Dbam o to, aby zawsze reprezentowała mnie „ludzka twarz”, dlatego optymizm, konsekwencja, zaufanie, to cechy, które szlifuję w swojej osobowości. Jestem osobą, bardzo ambitną, dlatego moja ulubiona maksymy brzmi „cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza”. Więcej informacji o mnie znajdziesz na moim blogu pod adresem www.MarketingDlaCiebie.pl

Aby przybliżyć finalny wygląd publikacji, poniżej przedstawiam wizualizację dla 2000 znaków:

Pobierz formularz, wypełnij i odeślij do mnie do 20 września. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem info@marketingdlaciebie.pl
Perły MLM – formularz zamówieniaRelated News

<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
Skąd wziąć muzykę do reklamy?

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *