Friday, Jul. 12, 2024

Forum – miejsce spotkań w MLM

Napisane przez:

|

18 sierpnia 2012

|

Opublikowane w:

Forum – miejsce spotkań w MLM

„Lepiej współpracować z nową firmą czy działającą już od wielu lat?”

„Jak zmotywować ludzi?”

„Gdzie pozyskać nowych partnerów?”

„Czy optymistyczne myślenie wpływa na wyniki pracy?”

To tylko kilka z tematów i pytań, które można znaleźć na forum portalu www.rankingmlm.com. Forum, na którym każdy może poczuć się jak w gronie przyjaciół, co więcej – często ekspertów i bardzo doświadczonych przedsiębiorców. Forum to chyba jedyne miejsce na ziemi, gdzie możemy w pełni opowiedzieć o tym co mamy na myśli, mając pewność, że nikt nie przerwie nam w połowie wyrazu, tak jak często dzieje się to w rzeczywistości. Nie twierdzę, że rozmowa na forum jest lepsza od spotkania na żywo. Za to na pewno potrafi pozytywnie zaskoczyć, jeśli do prowadzonej przez nas konwersacji niespodziewanie dołączy ciekawy rozmówca. Internetowa forma komunikacji często pozostaje jedyną opcją, gdy w grę wchodzą duże odległości, tym bardziej jeśli chcemy porozumieć się z wieloma osobami jednocześnie. Komfort rozmowy na forum, to dostęp do dyskusji na wiele tematów równocześnie, dzięki czemu możemy przebierać w nich do woli, aby podejmować i udzielać się w tych, które interesują nas najbardziej. Forum to także niezwykłe ułatwienie nawiązania kontaktu z interesującą osobą. Co więcej, w przeciwieństwie do rozmowy z nieznajomym na żywo, na forum nie musimy się wcześniej znać, aby dodać swój trafny komentarz, lub zaprosić koleją osobę do dyskusji i poznania jej punktu widzenia.

Know-how

Know-how to element bardzo istotny w marketingu wielopoziomowym. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że przede wszystkim podstawą w MLM jest ciągły rozwój i poszerzanie indywidualnych kompetencji. Właśnie z tego powodu warto zwrócić uwagę na forum mające kilka podstawowych zalet, których nie znajdziemy w żadnym innym tak łatwo dostępnym publicznie miejscu. Tętniące życiem forum pełni rolę miejsca spotkań, wymiany doświadczeń oraz wiedzy, zarówno praktycznej jak i teoretycznej. Dlaczego jest to tak ważne dla naszej kariery w marketingu wielopoziomowym? Ponieważ w tym wypadku znacznie mniej bolesna jest nauka na cudzych błędach, niż na własnych potencjalnych partnerach, których możemy utracić z powodu jednego złego kroku. Dzięki wymianie doświadczeń z bardziej wprawionymi liderami, nawet z innych firm, możemy uchronić samych siebie przed licznymi popełnianymi dotychczas pomyłkami.

 Chodźmy przetartym szlakiem

Regularnie spotykam się z wypowiedziami przedsiębiorców MLM, które wskazują na to, że wiele osób rozpoczęła pracę w tej branży nie mając tzw. sponsora. W praktyce oznacza to, że te osoby nie zostały w żaden sposób wdrożone do pracy, a tym bardziej zainspirowane do postawienia przed samym sobą ambitnych celów. Innym razem słyszę, że sponsor był, ale tylko przez krótki czas, ponieważ bardzo szybko sam zrezygnował ze współpracy. Co wtedy zrobić? Po raz kolejny polecam forum jako jedno z bardziej elastycznych rozwiązań. Dlaczego? Ponieważ jeśli nie mamy doświadczenia w MLM, to skąd możemy wiedzieć jaka wiedza i umiejętności są nam potrzebne do skutecznego działania? Jak stawiać przed sobą cele i zacząć je realizować? Na szczęście na forum było już wielu podobnych przedsiębiorców, poruszających te same problemy i zadających odpowiednie pytania, o których może nawet sami nigdy nie pomyślelibyśmy.

Rozmowa z ekspertami

Rozmowa z ekspertami i dostęp do praktyków to kolejny ważny argument przemawiający za tą formą konwersacji. Darmowa konsultacja, którą otrzymujemy od pozostałych życzliwych użytkowników często okazuje się bezcenna. Rzadko kiedy zdarza się okazja na indywidualną rozmowę – konsultację z osobami odnoszącymi sukces w MLM, czego możemy doświadczyć właśnie na forum. Do tego został stworzony specjalny dział o nazwie „Ekspert radzi”. Podobnej wiedzy próżno szukać wśród innych źródeł, a nawet jeśli, to najczęściej jest kosztowna. Z drugiej strony, oczywiście warto inwestować w siebie i brać udział w kursach i szkoleniach rozwijających umiejętności i kompetencje. Tylko które z nich wybrać? W dzisiejszych czasach mamy dostęp do setek szkoleń, a każde z nich dotyczy troszkę innej tematyki, mimo, że wszystkie poruszają się w obrębie branży MLM. W rozwianiu wątpliwości z pewnością pomoże dział „Kursy, szkolenia”, gdzie ta tematyka jest poruszana w najdrobniejszym szczególe. Warto przyjrzeć się, jacy liderzy oraz firmy oferują kursy i szkolenia, aby rozpocząć własną edukację od tych najbardziej potrzebnych nam w tej konkretnej chwili.

Forum potrafi zaprezentować nam również swoje drugie oblicze – te łagodne, gdzie każdy użytkownik po ciężkim dniu pracy może odnaleźć spokój, relaks oraz wsparcie w postaci motywacji w chwili zwątpienia. Zaliczam do niego przede wszystkim dział „Cytaty, motta i maksymy życiowe”, w którym odnajdziemy liczne aforyzmy, dające kolejny zastrzyk energii i zapału do działania. Specjalnie na tę okazję wybrałem kilka przykładowych wpisanych, przez stałych bywalców forum: „myśl o swojej przyszłości ponieważ spędzisz w niej resztę życia”, „cały świat usuwa się z drogi człowiekowi, który wie, dokąd zmierza”, „mamy dwa podstawowe wybory w życiu: zaakceptować warunki takimi, jakie są lub zaakceptować odpowiedzialność za ich zmienianie”.

Aby uzyskać dostęp do forum, na które osobiście zapraszam, wystarczy przejść krótką rejestrację. Zarejestruj się już teraz z mojego osobistego adresu zapraszającego:  http://www.rankingmlm.com/register/index?code=54a9203e84a94155a2c53b40d49b92cf

Dodatkowe korzyści wynikające z założenia konta:

  • Kontakt z osobami z branży i możliwość zawieranie biznesowych znajomości
  • Możliwość komentowania artykułów, firm itp. Co pozwoli na przedstawienie innym użytkownikom Twojego zdania na dany temat.
  • Możliwość oddawania głosów, a tym samym wspieranie firm, ulubionych produktów czy też cenionych managerów
  • Dostęp do kategorii artykułów zablokowanych dla niezarejestrowanych użytkowników, a które są doskonałym źródłem wiedzy mogącej wspomóc Twój biznes
  • Dostęp do promocji i konkursów, które przeznaczone są dla zarejestrowanych użytkowników
  •  Możliwość zamieszczania ogłoszeń, dzięki którym możesz pozyskać nowych współpracowników lub zareklamować swój produkt
  • Dostęp do Newslettera Ranking MLM w którym będą zamieszczane unikalne informacje oraz wartościowe artykuły

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz: http://www.rankingmlm.com/register/index?code=54a9203e84a94155a2c53b40d49b92cf

Artykuł publikowany na portalu www.rankingmlm.com

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *