Thursday, May. 23, 2024

W życiu nie piłem lepszego piwa! Piwo Pilsweiser na salonach MLM!

Napisane przez:

|

27 lipca 2012

|

Opublikowane w:

W życiu nie piłem lepszego piwa! Piwo Pilsweiser na salonach MLM!

Czy mogło mnie jeszcze coś zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Produkt którego zalet nikt nie musi przedstawiać, ponieważ każdy Polak zna smak piwa i doskonale wie co mu smakuje, a co nie. Ale czy na pewno? Okazuje się, że ja do tej pory, żyłem w mglistej iluzji, że to co oferują sklepowe półki jest najwyższej jakości, jednak nie. W środę wieczorem rozległ się dźwięk dzwonka do drzwi. Otworzyłem niepewnie, ponieważ nikogo się nie spodziewałem. Lekko łysiejący mężczyzna w wieku około 40 lat, o szpakowatej opalonej twarzy, stawia na progu mojego mieszkania karton, pod ciężarem którego przechyla się całe jego smukłe ciało. Charakterystyczny brzdęk butelek zdradza zawartość – to zgrzewka 12 piw Staropolskiego Mocnego „Lach” Pilsweiser. O taaaak!!! – pomyślałem w duchu, a posmutniałemu kurierowi, oddającemu w moje ręce ten skarb zdążyłem tylko powiedzieć – Twoje zdrowie!!!

Co wyróżnia to piwo od innych?  Do tej pory, do piwa kupowałem przekąski takie jak, paluszki, chipsy, nachos lub inne zapychacze smakowe. Teraz nie wziąłbym do ust żadnego z nich nawet, gdyby wszystkie leżały pachnące tuż przed moim nosem. Smak Piwa Pilsweiser jest tak przyjemny, że za nic w świecie nie chciałbym go popsuć. Baaaa czułem go jeszcze długo po tym jak wziąłem ostatniego łyka. Czy piwo może zaoferować wartość dodaną? Podczas picia rozmawiałem z koleżanką przez telefon. Od razu powiedziała, że nagle zmieniłem ton rozmowy, mój głos stał się ciepły, a tematyka przybrała zupełnie inny kierunek, którego żadne z nas się nie spodziewało. Brzmi jak fabuła filmu z Hollywood, ale jednak to prawda i to bez wcześniej przygotowanego scenariusza. Mogę śmiało powiedzieć, że ten scenariusz napisało Piwo Lach z rodziny Pilsweiser.

Tak znakomity smak, to przede wszystkim zasługa tradycyjnej metody warzenia piwa, ale również  szczegółowo wyselekcjonowanych składników. Podstawą warzenia piwa Pilsweiser jest najwyższej jakości i odpowiednio wyselekcjonowana woda, chmiel, słód i drożdże. Piwo zawiera w sobie jedynie naturalne składniki i próżno szukać dodatków i barwników oznaczanych na etykiecie jako „E”. Proces warzenia w zależności od rodzaju piwa trwa od 4 do 12 tygodni, a pasteryzacja przypomina metody domowe. Ciekawostką jest to, że proces leżakowania, który musi odbywać się w odpowiedniej – niskiej  temperaturze, przebiega w tankach wykutych bezpośrednio w skale. Pewne jest, że Pilsweiser ma swój charakter, a browarnicy, którzy je stworzyli, włożyli w nie całą swoją duszę.

 

Czy ktoś zastanawiał się kiedyś nad strukturą piwa? Jeśli nie, dziś powinien pomyśleć o strukturze zbudowanej z największych smakoszy, ponieważ piwo Pilsweiser wchodzi na salony MLM. Nigdy wcześnie nie było okazji dystrybuowania tak polskiego i zarazem tradycyjnego produktu, a więc możemy śmiało powiedzieć, że jest to moment przełomowy, a MLM wciąż ewoluuje i się rozwija. Najprzyjemniejsze w tym wszystkim jest to, że o tym biznesie można rozmawiać wszędzie. Nie musimy wybierać się do ekskluzywnych lokali, aby w garniturze rozrysowywać wykresy i przedstawiać tabelki. Wystarczy zaprosić znajomych na grill i zadać pytanie „czy smakuje Ci piwo? Chcesz dzięki niemu ze mną zarabiać?” To niesamowite jak niektóre rzeczy stają się proste, gdy wraz z kapslem pozbywamy się wszelkich niepewności. W końcu od razu próbujemy jak smakuje nam piwo i już wiemy, że produkt jest najwyższej klasy i śmiało możemy polecać go dalej. Tym bardziej, że jego cena w porównaniu do jakości piw oferowanych na sklepowych półkach jest bardzo konkurencyjna, nie mówiąc o cenach w pubach i barach. Wyobraźmy sobie również, że takie piwo wpływa pozytywnie na wiele ludzkich dolegliwości m.in. reguluje poziom cholesterolu, a także poprawia kondycję psychofizyczną organizmu. Piwo warzone na naturalnych składnikach i niepasteryzowane, takie, które jest w ofercie Pilsweiser, jest bogate w witaminy z grupy B (B1 i B2), a także witaminy z zawiesiny drożdży, zatem zaryzykuję stwierdzeniem, że to najlepszy wellness dla mężczyzny. Pilsweiser oferuje aż 9 smaków, a wśród nich: Premium Export, Exclusive Export, Strong Export, Niepasteryzowane, Góralskie, Lach, Grybów Premium, Bock i Krzepkie. Największą ciekawostką jest Pilsweiser Bock, ponieważ należy do piw mocnych, jednak ma jasną barwę. Jestem pewien, że znajdzie ono wielu miłośników wakacyjnych „skoków w Bock”. Najpopularniejszym wśród konsumentów jest jednak Pilsweiser Niepasteryzowane, które ma już rzeszę swoich wiernych fanów. Mimo to zachęcam, aby każdy skosztował wszystkich dostępnych smaków na własnym gardle i dopiero wtedy wybierał ten, który mu najbardziej smakuje. Aby podjąć współpracę oraz zamówić piwo dla siebie, należy wejść na stronę www.pilsweiser.com.

Zachęcam również do obejrzenia filmu http://www.youtube.com/watch?v=UMJOiwOztnM

Na Zdrowie!

Artykuł publikowany na portalu www.rankingmlm.com

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *