Sunday, Dec. 3, 2023

Znajdź siebie w Rankingu Managerów i Rankingu Firm w ujęciu rocznym

Napisane przez:

|

24 lipca 2012

|

Opublikowane w:

Znajdź siebie w Rankingu Managerów i Rankingu Firm w ujęciu rocznym

Ranking Firm i Ranking Managerów, to nie tylko zmiany, które następują z miesiąca na miesiąc. Rozpoczynamy czas urlopowo-wakacyjny i zrozumiałym jest, że niektórzy na tym etapie kariery zawodowej mogą pozwolić sobie na 2-miesięczną podróż dookoła świata, podczas której pozycja w rankingu może ulec zmianie.  Właśnie dlatego istnieje jeszcze Ranking Roczny obejmujący wyniki tylko i wyłącznie w tym roku, a także Ranking Całościowy, który pokazuje wyniki od początku powstania rankingu. Te dwa rankingi oraz pozycja poszczególnych firm i managerów to wynik konsekwencji i długoterminowego działania, które jest najważniejsze w MLM. Właśnie dlatego dziś, przedstawiam właśnie takie ujęcie raportów jako przysłowiową „wisienkę na torcie” przed weekendem.

Jako pierwszy omówmy Ranking Managerów, gdzie widać kto pracował ostatnie sześć miesięcy a kto je delikatnie mówiąc – przespał. W tym wypadku widzimy, że Prym wiedzie para Anna i Grzegorz Rutkowscy (3519) reprezentujący firmę Akuna, która zajmuje aż pięć pozycji w pierwszej dziesiątce. Po długiej przepaści znajduje się Agnieszka Liszka (3017), która o krok, bo o 16 głosów wyprzedziła swoją imienniczkę, Agnieszkę Kruk (3001). Tuż za nimi, na czwartej pozycji znalazła się Danuta Książek (2960) jako jedyna reprentantka firmy Earth Power. Co ciekawe, następne pozycje, które zajmują Dorota Duda Świńska (2835), Teresa Hołtra (2695) i Małgorzata Borkowska (2659) reprezentujące firmę Akuna, co powoduje, że dopiero na ósmym miejscu pojawia się pierwszy mężczyzna Tomasz Damian (1882) z firmy Kyani. Czy to oznacza, że kobiety rozpoczęły swoją dominację w marketingu wielopoziomowym? Pozycja dziewiąta to Andrzej Różycki (1834) promujący Zdrową Czekoladę, a tuż za nim uplasował się kolejny reprezentant Kyani Jacek Dudzic (1821).

Następne pozycje, a więc od 11 do 20 obejmują:

Anna Kokocińska (1821) – Kyani

Anna Madaj (1396) – E-Nnova

Sylwia Sikorska Rudnicka (1324) – Kyani

Ilona Piotrowska (1283) – Kyani

Piotr Jabłoński (1211) – Earth Power

Michał Andrzejczak (1068) – Kyani

Rafał Soliński (1023) – Kyani

Krystyna Czapska (977) – Oriflame Poland

Marlena Mendelewska (953) – Agrabla

Michał Lorenz (850) – NSA

Tabelka przedstawia Ranking Managerów podsumowujący głosy z roku 2012.

 W porównaniu do analizy z całego okresu widać wiele niespodzianek, jak to, że absolutnym liderem jest Anna Madaj (3889) reprezentująca firmę E-Nnova, która prowadzi przed Anną i Grzegorzem Rutkowskimi (3563). Danuta Książek (3326), która tym razem zajęła ostatnie miejsce podium, wyprzedza jedynie o trzy głosy Agnieszkę Kruk (3323). Spadek z drugiego na czwarte miejsce notuje Agnieszka Liszka (3017) z kirmy Kyani. Kolejne trzy kolejności nie ulegają zmianie, ponieważ ponownie zajmują je Dorota Duda Świńska (2835), Teresa Hołtra (2695) i Małgorzata Borkowska (2659) reprezentujące firmę Akuna, a po ilości oddanych głosów widać, że dołączyły one do rankingu dopiero w 2012 roku i szybką pnął się w górę. Miejsce dziewiąte obejmuje Jacek Dudzic (2387), który przeskakuje partnera z firmy Kyani, Tomasza Damiana (2028), zamykającego pierwszą dziesiątkę.

Pozycje od 11 do 20 obejmują:

Andrzej Różycki (1834) – Zdrowa Czekolada

Piotr Jabłoński (1714) – Earth Power

Anna Kokocińska (1666) – Kyani

Ilona Piotrowska (1577) – Kyani

Sylwia Sikorska Rudnicka (1324) – Kyani

Marlena Mendelewska (1264) – Agrabla

Maciej Olewnik (1162) – Goldsolution

Michał Lorenz (1101) – NSA

Natalia Ryńska (1086) – FM Group

Michał Andrzejczak (1068) – Kyani

Gratuluję i życzę wszystkim kolejnych sukcesów.

 

Tabelka przedstawia Ranking Managerów podsumowujący wszystkie głosy od początku istnienia rankingu.

Przyszedł czas na Ranking Firm, na które nasi czytelnicy również mogą oddawać swoje głosy. Nie od dziś wiadomo, że jest to ważny ranking dla firm, ze względu na ocenę wydawaną bezpośrednio przez jej partnerów. Im wyżej oceniana firma, tym więcej zadowolonych ze współpracy partnerów, a więc naturalnym jest fakt, że warto z tak pozytywnie ocenianą firmą współpracować. Wysoka pozycja w rankingu to również ułatwienie w codziennej pracy, jeśli tylko wykorzystamy go odpowiednio np. podczas rekrutacji nowych partnerów. Niedawno mieliśmy przyjemność oglądać triumf reprezentacji hiszpanii na Euro 2012, która wygrała trzeci wielki turniej piłkarski z rzędu, a na naszym rankingu identyczny prym wiedzie Akuna, która bezsprzecznie wygrywa w obu kategoriach. Daleko za nią zarówno w Rankingu Rocznym jak i Rankingu Całościowym jest Kyani, mimo to również zajmuje wysokie drugie miejsce w obu rankingach. Patrząc na kolejne pozycje możemy wyciągnąć prosty wniosek, a mianowice dominują firmy oferujące produkty kosmetyczne oraz wellness. Czy oznacza to, że jest to najpopularniejszy trend, który nadal najszybciej się rozwija?

Tabelka przedstawia Ranking Firm podsumowujący wszystkie głosy od początku istnienia rankingu (z lewej) oraz Ranking Firm podsumowujący głosy z roku 2012 (z prawej).

 

Artykuł publikowany na portalu www.rankingmlm.com

Related News

<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
Skąd wziąć muzykę do reklamy?

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *