Sunday, Dec. 3, 2023

Co czytamy w 2012 roku, czyli najbardziej lubiane artykuły na portalu

Napisane przez:

|

24 lipca 2012

|

Opublikowane w:

Co czytamy w 2012 roku, czyli najbardziej lubiane artykuły na portalu

Każdego dnia na portalu prezentujemy nowe artykuły, które nigdy wcześniej nie były przedstawiane opinii publicznej. Jak zapewne już zauważyliście, często tematyka poruszana przez naszych autorów dotyczy skomplikowanych dziedzin wiedzy, dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się im bliżej. Innym razem treści opiewają w szczegółowe informacje i nietuzinkowe praktyczne porady. W związku z szerokim spektrum publikowanej wiedzy, postanowiliśmy przygotować raport, które artykuły nasi czytelnicy, dosłownie polubili najbardziej, a więc kliknęli w ikonkę Facebook „lubię to”. Dziś publikujemy oraz omówimy w skrócie listę 10 najbardziej lubianych artykułów. Ważne jest, abyśmy byli świadomi dlaczego to robimy? Ponieważ mamy szansę wrócić do treści najbardziej docenionych przez stale poszerzające się grono czytelników, do których warto powrócić raz jeszcze. Jednocześnie to zwykła ludzka ciekawość, co nasi czytelnicy uważają, za najistotniejsze oraz, która zagadnienia poruszane w artykułach wzbudzają największe zainteresowanie.

Zacznijmy od miejsca 10, aby zakończyć na podium:

10. Obudź w sobie sprzedawcę – wynik 87

Artykuł opisuje tajemnice skutecznej sprzedaży oraz uświadamia, że bez względu na to, czy tego chcemy czy nie – wszyscy jesteśmy sprzedawcami. Jeśli chcemy osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, artykuł ten znajduje się na liście obowiązkowych pozycji do przeczytania i przyswojenia omówionych w nim zasad.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/obudz_w_sobie

 

9. MLM to nie branża, to styl życia – wynik 89

Publikacja dla wymagających, którzy biorą pod uwagę często niedoceniane, jednak bardzo istotne fakty związane z branżą MLM. Upragniony styl życia to coś czego oczekujemy wybierając marketing wielopoziomowy. Ten artykuł powinien przestudiować każdy, kto trzyma życie w swoich rękach, a w szczególności te osoby, które jeszcze tego nie robią.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/mlm_to_nie_tylko_branza

 

8. Wartość dodana sposobem na Allegro. Allegro kontra MLM – wynik 92

Jeśli do tej pory odczuwaliśmy zagrożenie ze strony sprzedaży internetowej, która negatywnie wpływa na bezpośredni kontakt z klientami, warto uświadomić sobie przewagę dystrybutora nad Allegro. Z reguły wszystko ma swoje wady i zalety, dlatego wykorzystajmy naszą przewagę i stwórzmy wartość dodaną, z której nasz klient nie zrezygnuje.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/wartosc_dodana_sposobem_na_allegro._allegro_kontra_mlm.

 

7. BNI – śniadania mistrzów – wynik 95

Obowiązkowa pozycja omawiająca ciekawe rozwiązanie, które pozwala na zdobycie nowych klientów i partnerów. Wykorzystajmy istotną filozofię biznesu i sprawmy, aby nasz biznes sprintem ruszył do przodu.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/bni-_sniadania_mistrzow

 

6. MLM to biznes liderski – wynik 107

Po czym poznać dobrego lidera? Jak go odnaleźć rozpoczynając własny biznes? Dlaczego lider wywiera tak istotny wpływ na osiągane rezultaty przez grupę? Artykuł również ukazuje ciekawe fakty o powstaniu marketingu wielopoziomowego oraz jego rozwoju.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/mlm__to_biznes

 

5. Polski MLM wolny od podatku. We wtorek polski sejm zajmie się projektem ustawy – wynik 125

Perfekcyjna wizja autora, której życzyłby sobie każdy przedsiębiorca w branży marketingu wielopoziomowego. Od czasu do czasu przyda się luźne spojrzenie na świat i niecodzienny humor, którego nie powstydziłby się żaden kabaret.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/polski_mlm_wolny_od_podatku!_we_wtorek_sejm_zajmie_sie_projektem_ustawy

 

4. Dziwki marketingowe czy łowcy okazji? – wynik 141

Artykuł, który ze względu na krzykliwy nagłówek odbił się szerokim echem wśród czytelników, a także na wielu portalach społecznościowych. Nic dziwnego, skoro pod tytułem kryje się naga prawda, którą autor bez pruderii nazywa po imieniu. Warto przyjrzeć się z bliska zagadnieniu oraz wyciągnąć odpowiednie wnioski.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/dziwki_marketingowe

Podium:

3. Planowanie celów. Część II – wynik 147

Artykuł wprowadzający do kolejnej części niedawno opublikowanego E-Booka, wypełnionego po brzegi wartościową treścią. Planowanie celów, gospodarowanie czasem, wolność finansowa to tylko kilka z omówionych zagadnień. Jak widać czytelnicy doceniają publikacje, które poleca redakcja, a także lubią być na bieżąco informowani o nowościach.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/planowanie_celow

 

2. MLM jest jak puzzle. Artykuł konkursowy – wynik 162

Publikacja, która została napisana specjalnie na konkurs naszego portalu. Oryginalne spojrzenie na branżę i niezbędne ludzkie cechy, jak na rozsypane elementy układanki, które należy poskładać, aby uzyskać pełny obraz sukcesu.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/mlm_jest_jak_puzzle._artykul_konkursowy

 

1. Maciej M. jest karany. Karty na stół! – wynik 210

Artykuł, który wywołał prawdziwą burzę, a więc nic dziwnego, że został zwycięzcą rankingu. Publikacja opisuje historię redaktora, często wypowiadającego się bez dobrego smaku i w sposób bulwersujący – Macieja M. Maciej M. został ukarany prawomocnym wyrokiem sądu za naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego – art.222 § 1 k.k. Artykuł dowodzi tego, że bacznie powinniśmy dobierać naszych partnerów biznesowych. Na myśl narzuca się pytanie, czy pozycja redaktora pozwala na tak desperacki akt przemocy i czy taka postać ma prawo uważać się za mentora w branży MLM? Zwróćmy uwagę z kim współpracujemy oraz jakie konsekwencje ponosimy przez czyny osób trzecich, rzutujących na nas wszystkich.

http://www.rankingmlm.com/articles/article/maciej_m._jest_karany._karty_na_stol

Artykuł publikowany na portalu www.rankingmlm.com

Related News

<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
Skąd wziąć muzykę do reklamy?

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *