Sunday, Dec. 3, 2023

Zastanawiałeś się już co umożliwia Tobie Ranking Liderów MLM?

Napisane przez:

|

2 lipca 2012

|

Opublikowane w:

Zastanawiałeś się już co umożliwia Tobie Ranking Liderów MLM?

W niedawno publikowanym artykule omówiłem Ranking Firm MLM, jako ciekawe narzędzie, które śmiało możemy wykorzystać w naszej pracy. Jestem ciekawy jak wielu czytelników już teraz zastosowało to praktyczne narzędzie w swoich biznesach. Dziś zachęcam, abyśmy zrobili krok na przód i rozważmy w jaki sposób możemy skorzystać z podobnego rankingu, ale tym razem Rankingu Liderów MLM.

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, zastanówmy się i przypomnijmy sobie własne doświadczenia – czy łatwo jest zaprezentować się jako lider w oczach prospekta? Na to pytanie, każdy powinien odpowiedzieć sobie indywidualnie. Mimo wszystko, moim zdaniem dużym problemem jest ugruntowanie pozycji lidera szczególnie na początku współpracy, a czasem przypomina to bardziej przysłowiowe bicie głową w mur. Właśnie dlatego warto w murze znaleźć drzwi, które pozwolą nam spokojnie przez niego przejść i poprowadzić ze sobą nowego partnera. Aby uczynić to bezboleśnie, warto zastosować znaną i popularną w marketingu wielopoziomowym zasadę edyfikacji w sposób wyrafinowany. Przypomnę tylko, że edyfikacja to forma przedstawienia rozmówcy tak, aby prospekt traktował go jako eksperta i słuchał uważnie każdego wypowiadanego słowa. Zamierzonym następstwem edyfikacji jest podwyższenie naszej rangi w oczach rozmówcy i wywołanie chęci jak najszybszego przyłączenia się do aktywnej współpracy z nami. Jedną z form takiej skutecznej edyfikacji stanowi Ranking Liderów MLM. W dodatku ranking jest dostępny przez całą dobę, dzięki czemu nie potrzebujemy dodatkowej osoby, która musiałaby nas przedstawić w odpowiedni sposób.

Dlaczego właśnie Ranking Liderów MLM?

Bądźmy świadomi, że ranking to otwarte głosowanie, w którym ludzie oddają swój cenny głos na jedną wybraną przez siebie, konkretną osobę. Wybór tej osoby nie jest przypadkowy. To forma docenienia i odwdzięczenia się, za wsparcie i pomoc w prowadzeniu biznesu. Ilość oddanych głosów to znak jak wiele osób poprowadził za sobą lider. Oznacza to, że dla prospekta, wysoka pozycja w Rankingu Liderów MLM gwarantuje jego zaangażowanie we wspólny projekt, a doskonale wiemy, jak istotne w branży marketingu wielopoziomowego jest to, aby pracować z prawdziwymi liderami. Jeśli przedstawimy siebie właśnie w ten sposób oraz wytłumaczymy ilość otrzymanych głosów od partnerów, którzy cenią sobie nasze umiejętności, wówczas zyskamy ogromną dozę zaufania nowego partnera.

Warto stać się liderem MLM, aby sprawniej pracować, a nawet motywować widząc ilość zadowolonych partnerów, dlatego dbajmy o naszą pozycję w rankingu. Zastanówmy się również jak wyglądałby dzisiejszy dzień, gdyby nasz lider nigdy się nie pojawił? Dlatego pozwolę sobie użyć sformułowania, że„należy” oddawać głosy na naszych liderów, ponieważ również dzięki nim osiągamy dzisiejsze rezultaty.

Obrazek pokazuje Ranking Liderów MLM w zakresie od 21 do 40 miejsca. Najwyższe pozycje w rankingu oraz miejsce, gdzie należy oddawać głosy znajduje się tutaj (link)

http://www.rankingmlm.com/managers/managersRanking?offset=0&max=20.

Artykuł publikowany na portalu www.rankingmlm.com

Related News

<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
Skąd wziąć muzykę do reklamy?

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *