Saturday, Mar. 17, 2018

Sukces miasta w roku wyborczym – konferencja dla samorządów i administracji państwowej

Napisane przez:

|

15 lutego 2014

|

Opublikowane w:

Sukces miasta w roku wyborczym – konferencja dla samorządów i administracji państwowej

Inwestycje, komunikacja i współpraca z organizacjami pozarządowymi. To wszystko w obliczu przedwyborczego chaosu. Te i inne tematy poruszone zostaną podczas zbliżającej się już XI konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. O tym jak najlepiej komunikować i podejmować działania z zakresu public relations powiedzą najlepsi eksperci i praktycy PR w Polsce.

W tym roku ekspertów i uczestników gościć będą aż dwa miasta: Katowice (21 i 23 maja) oraz Kraków (22 maja).  W trakcie trzydniowej Konferencji, podczas wykładów i warsztatów poruszone zostaną ważne i aktualne zagadnienia w obszarze:

Dzień pierwszy: Miasto – Inwestycje, komunikacja, mieszkańcy.

Dzień drugi:Sukces obu stron! Czyli współpraca miasta z organizacjami pozarządowymi

Dzień trzeci: Zostań zwycięzcą! Jak być liderem wyborczego biegu.

Najlepsi eksperci i najbardziej aktualna tematyka  to już od lat znaki rozpoznawcze Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej. Nadchodząca XI edycja to największe wydarzenie organizowane z myślą o samorządach i administracji w Polsce. Stanowi doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi trendami w obszarze szeroko rozumianego public relations,  poznania dobrych praktyk prezentowanych przez cenionych ekspertów w branży, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

Warunki udziału w konferencji znajdują się na stronie internetowej www.prwsamorządzie.pl

Konferencji towarzyszyć będzie trzecia edycja konkursu Kryształy PR-u, dedykowanego Jednostkom Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej. Jego celem jest nagradzanie najciekawszych i innowacyjnych inicjatyw, działań i projektów w zakresie promocji. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierani są w sześciu kategoriach zdobywcy Grand Prix Kryształów PR-u. W każdej kategorii cztery zgłoszenia zostają wyróżnione.Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej: www.prwsamorzadzie.pl

 reklama_2014

Related News

Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu
Kryzysy nam niestraszne
MAKIJAŻYSTKA GWIAZD MARGO HOLDER ZAWITA DO POLSKI!

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *