Thursday, May. 23, 2024

www.MarketingDlaCiebie.pl Patronem Medialnym Konferencji Skrzydła Sukcesu w Toruniu

Napisane przez:

|

31 stycznia 2014

|

Opublikowane w:

www.MarketingDlaCiebie.pl Patronem Medialnym Konferencji Skrzydła Sukcesu w Toruniu

Bywasz czasami na tradycyjnych konferencjach? Na takich typowych konferencjach są przeważnie świetni mówcy, dobry catering, mnóstwo uczestników ale…

…nie ma tego co w biznesie najważniejsze – możliwości poznania osobiście swego potencjalnego klienta. Dlatego postanowiliśmy zorganizować dla Ciebie Skrzydła Sukcesu czyli cykl konferencji networkingowych, na których poznasz osobiście większość uczestników spotkania. Ludzi, którzy mogą stać się Twoimi klientami, partnerami w biznesie, przyjaciółmi czy nawet drugą połówką… marketing dla ciebie skrzydla sukcesu

Celem konferencji Skrzydeł Sukcesu jest przede wszystkim:

Edukacja – dlatego zapraszamy praktyków, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą z takich tematów, które mogą nam się przydać w życiu i w biznesie (np. zarządzanie czasem, coaching, inwestowanie w nieruchomości itp.).

Motywacja – dlatego zapraszamy Gwiazdy Polskiego Biznesu i prosimy ich, aby podzieliły się z nami swoją receptą na sukces oraz powiedziały nam co powinniśmy zrobić, aby dojść do ich poziomu w biznesie (gościliśmy ostatnio m.in.: Elżbietę Filipiak, Karolinę Witek, Jacka Legendziewicza, Barbarę i Jerzego Schmidt, Iwonę Majewską-Opiełkę, Daniela Kubacha i wielu innych).

Networking – dlatego zapraszamy na konferencje przedsiębiorców, którzy kierują swoją ofertę do osób przedsiębiorczych, aby mogli opowiedzieć nam o swoim biznesie, pokazać dlaczego warto z nimi współpracować i zaprezentować swoje produkty lub usługi. (Udział w networkingu bierze każda osoba, bez względu na to, czy prowadzi własny biznes, pracuje na etacie czy dopiero stawia pierwsze kroki zawodowe.)
Grupą docelową naszych konferencji są osoby otwarte, przedsiębiorcze i pozytywne. Osoby, które chcą się rozwijać, nawiązywać nowe kontakty z ludźmi i działać!

Gwiazdą naszej konferencji będzie Daniel Kubach, wrocławski multimilioner, anioł biznesu, członek BCC.

Konferencja odbędzie się 20.02.2014 w Toruniu w godzinach 17-21,Hotel Filmar ****. Rejestracja rozpoczyna się od godz. 16.00.

marketing dla ciebie patrycja sułowska skrzydła sukcesulink do zapisów: http://www.skrzydlasukcesu.pl/konferencje/szczegoly/17/pierwsze-skrzydla-sukcesu-w-toruniu-20-02-2014

link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/248550131989530/?fref=ts

strona www: www.skrzydlasukcesu.pl

Koordynatorka na region kujawsko-pomorski
Patrycja Sulowska
727908035
p.sulowska@gmail.com

Related News

Era influencera XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations coraz bliżej
Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?
Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *