Sunday, Dec. 3, 2023

IRLANDZKA WHISKEY DUBLINER W NOWYM, ATRAKCYJNYM WYDANIU

Napisane przez:

|

11 września 2022

|

Opublikowane w:

IRLANDZKA WHISKEY DUBLINER W NOWYM, ATRAKCYJNYM WYDANIU

DUBLINER, irlandzka whiskey destylowana w sercu dzielnicy the Liberties w Dublinie, wprowadza na rynek nowe opakowania i zmienia branding. Dubliner Irish Whiskey Bourbon Cask oraz Dubliner Irish Whiskey & Honeycomb zyskują nową, atrakcyjną butelkę oraz logo oddające ducha i osobowość współczesnych mieszkańców Dublina.

Dubliner łamie konwenanse

Dubliner nie boi się odważnych zmian. Nowa butelka i logo odchodzą od tradycyjnego stylu opakowań whiskey, a ich prostota nawiązuje do bezpośredniego stylu, z którego słyną Dublińczycy. To zmienione opakowanie oraz kolorowa i dynamiczna kampania doskonale oddają ducha transformacji, którą w ostatnich latach przeszedł Dublin. Ze starzejącego się miasta przeistoczył się on w pełną życia, nowoczesną i europejską stolicę.

Dubliner to nie tylko bogaty w smaku trunek. To też odważna i komunikująca się bardzo bezpośrednio marka pochodząca prosto z serca współczesnego Dublina. Ten właśnie styl oddają nowe opakowania i komunikacja. Po latach prohibicji, która sprawiła, że Irlandia straciła miano największego producenta whisky na świecie, irlandzka whiskey znowu przeżywa swój renesans zarówno w Polsce, jak i na świecie. Wiemy jednak, że współczesne pokolenie konsumentów nie potrzebuje kolejnej whiskey, którą będą kojarzyć ze skórzanym fotelem i cygarem. Dlatego wierzymy, że nowy Dubliner przyciągnie pokolenia millenialsów i generacji Z, które poszukują autentycznych produktów w atrakcyjnej oprawie – mówi Sławomir Kreczmański, Senior Brand Manager marki Dubliner w Stock Polska.

Smak z serca Dublina

Dubliner pochodzi ze stolicy Irlandii, czyli Dublina. Jego „ojcem” jest Darryl Macnally, mistrz destylacji i członek prestiżowego stowarzyszenia najlepszych mistrzów gorzelnictwa na świecie. Do dziś Dublinera wytwarza się w historycznych budynkach Dublin Liberties Distillery – tradycyjnym centrum destylacji whiskey w Irlandii. Ta wszechstronna whiskey jest trzykrotnie destylowana, blendowana z whiskey single malt i zbożowych, przechowywana zgodnie z tradycją przez 3 lata w specjalnie dobieranych dębowych beczkach po bourbonie. Bogaty i gładki smak Dublinera tworzą: nuty wanilii, owoców z sadu, miodu, karmelu oraz pieprzu. Dubliner jest dostępny w 2 wariantach: Irish Whiskey Bourbon Cask oraz Irish Whiskey & Honeycomb. Wkrótce pojawi się również Dubliner Fiery Irish z cynamonem i chili.


***

O Stock Polska

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa Gorzka od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej grupy Stock Spirits Group. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906.

Related News

Jak sprawić, by muzyka U2 znalazła się w filmie lub reklamie? Ich roczne obroty sięgają 10 mln zł. Co robią? Od ponad 15 lat dobierają muzykę do obrazu
Raport ADMITAD: Dzień Singla generuje coraz większe zyski w Polsce i na świecie
<strong>Na TikToku rządzi muzyka. Jak to wykorzystać?<br>Oto 3 rady od specjalistów</strong>

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *