Saturday, Jul. 2, 2022

Aftershokz OpenMove z technologią przewodnictwa kostnego

Napisane przez:

|

11 grudnia 2020

|

Opublikowane w:

Aftershokz OpenMove z technologią przewodnictwa kostnego

Nowoczesne rozwiązanie zastosowane w słuchawkach Aftershokz OpenMove z pewnością znajdzie liczne grono odbiorców, a może i nawet wiernych fanów, którzy pozostaną z marką na dłużej. Wszystko wskazuje na to, że firma rozwiązała problem, który dotychczas był bagatelizowany. Dotychczasowe podejście opierało się na idealnym wyciszeniu i odizolowaniu emitowanych dźwięków od jakichkolwiek dźwięków zewnętrznych, nie pochodzących z głośników. Innowacyjne rozwiązanie, które znajdziemy w Aftershokz OpenMove opiera się na zupełnie odmiennym postrzeganiu rzeczywistości, w której najważniejsze jest jednoczesne słuchanie dobrej jakości dźwięku, z zachowaniem dostępu do dźwięków ze świata zewnętrznego.

Wszechstronność słuchawek powoduje, że znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach, łącząc jakość dźwięku, mobilność, dzięki łączności bluetooth oraz zachowanie kontaktu z otoczeniem zewnętrznym. Oznacza to, że przechodząc ulicą, usłyszysz nadjeżdżający samochód nim będzie za późno. Jadąc rowerem, usłyszysz dźwięk wypadających z kieszeni kluczy, dzięki czemu oszczędzisz na wymianie zamków w drzwiach. Używając słuchawek w warunkach domowych, usłyszysz płacz niemowlaka w sąsiednim pokoju, a także dzwonek telefonu od ważnego klienta bądź szefa. Słuchawki zostały stworzone z myślą o użytkownikach aktywnie uprawiających sport, jednak zostaną docenione również przez osoby słuchające muzyki lub audiobooków w trakcie wykonywania codziennych czynności domowych, a nawet sprzątania.

Słuchawki nie są wkładane bezpośrednio do ucha, omijając w ten sposób bębenek, ponieważ dźwięk dostarczany jest poprzez chrząstkę kostną i kości policzkowe, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania i niweluje zmęczenie. Jednocześnie dopasowany kształt, ciekawa konstrukcja oraz lekkość sprawiają, że po chwili zapominamy o ich obecności na ciele i skupiamy się wyłącznie na dźwięku. Położenie przycisków zostało opracowane w sposób intuicyjny dla użytkownika, co dodatkowo zwiększa ich funkcjonalność. Słuchawki posiadają technologię wodoszczelności IP55, dodając aspekt odporności, nawet względem nagłej zmiany pogody i intensywnych opadów. Port USB-C zapewnia szybkie ładowanie, również dotychczas posiadanymi ładowarkami, a moduł Bluetooth v5 utrzymuje wysoką jakość przesyłu i trwałość połączenia.

Related News

Z czym Polakom kojarzą się marki samochodów?
Kalendarz e-commerce: najważniejsze daty dla marketerów w 2018 roku
Wydawco zarabiaj z głową – jak się nie dać oszukać na statystkach i nie stracić na procentach?

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *