Friday, Jul. 12, 2024

Attention Marketing doradza Oktawave

Napisane przez:

|

23 maja 2020

|

Opublikowane w:

Attention Marketing doradza Oktawave

Firma doradcza Attention Marketing wsparła komunikację Oktawave, największej polskiej chmury obliczeniowej. Z końcem kwietnia, po 3 miesiącach wspólnych działań, spółki postanowiły kontynuować współpracę.

Konsultanci Attention Marketing wspierają Oktawave w działaniach media relations i współpracy z partnerami biznesowymi. Attention Marketing, znana z tego, że w działaniach komunikacyjnych korzysta z analiz, zajmuje się także promowaniem raportu z badania na temat kompetencji chmurowych w firmach w Polsce, zrealizowanego przez IDG na zlecenie Oktawave i 7bulls.com. Raport stanowi cenny głos w dyskusji o kompetencjach IT potrzebnych polskiej gospodarce, zwłaszcza w czasie pandemii.

W ramach umowy z Oktawave, Attention Marketing obsługuje także biuro prasowe i dostarcza treści na kanał LinkedIn.

Oktawave to największa polska platforma publicznej chmury obliczeniowej. Od 2012 r. wspiera firmy w redukcji kosztów IT, realizacji strategii multicloud, migracji i zarządzaniu chmurą obliczeniową, dostarczając otwartą technologię chmurową. Spółka jest częścią Grupy Kapitałowej K2 Internet.

Attention Marketing sp. z o.o. jest firmą doradczą wyspecjalizowaną w działaniach komunikacyjnych wspierających sprzedaż, budujących wartość produktów i marek, a także wzmacniających wizerunek swoich Klientów. Wszystko po to aby realizować ich cele biznesowe. Spółka posiada wyspecjalizowany dział badawczy Attention Marketing Research, a poprzez fundację Attention Marketing Institute promuje etyczną stronę marketingu. http://attentionmarketing.pl/

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *