Friday, Jul. 12, 2024

Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication.

Napisane przez:

|

7 czerwca 2019

|

Opublikowane w:

Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication.

29 maja 2019 roku CDSR Communication nawiązało współpracę z serwisem Gwarancje24.pl. Portal pozwala bezgotówkowo zakupić gwarancje wadialne właścicielom małych i średnich firm. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę w zakresie Public Relations oraz Digital Marketingu.

 Gwarancje24.pl jako pierwsze na rynku oferują kompleksowe rozwiązania z zakresu gwarancji wadialnych online. Jest to również pierwsza witryna pozwalająca bezgotówkowo skorzystać z tego typu produktów.

Ponadto strona umożliwia małym i średnim przedsiębiorcom skrócenie czasu niezbędnego, by spełnić procedury potrzebne do pozyskania gwarancji i uczestniczenia w przetargach na zasadzie zamówień publicznych – bez wpłacania wadium. Dzięki serwisowi klient może pozyskać usługę w niespełna godzinę. Partnerem strategicznym usługi jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA S.A.

CDSR Communication powstało w 2018 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm z sektora finansowego, marketingowego oraz technologicznego. Agencja w swoim portfolio może pochwalić się realizacją działań między innymi dla takich marek jak: RTB House, Nest Bank czy HOME IT. 

W ramach zawartej umowy CDSR Communication powierzono pełną obsługę w zakresie Public Relation oraz Digital Marketingu. Zespołem, który jest dedykowany klientowi kieruje Piotr Plak – dotychczas był odpowiedzialny za obsługę m.in. takich brandów jak: Saxo Bank, AIG, czy Wonga.com.

Współpracę nawiązano w maju 2019 roku w drodze rekomendacji.

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *