Friday, Jul. 12, 2024

DAN CAKE WZMACNIA ZESPÓŁ

Napisane przez:

|

4 maja 2019

|

Opublikowane w:

DAN CAKE WZMACNIA ZESPÓŁ

Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, w związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych wzmacnia Zespół. Do grona pracowników Spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko Szefa Działu Produkcji.

Kamil Piątkowski ma dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w fabrykach polskich i zagranicznych. Pracował m.in. w takich firmach jak: P.P. Hellena, McCain Poland, Colgate-Palmolive Manufacturing Poland, w których odpowiadał m.in. za procesy produkcyjne oraz ich optymalizację. Od 2013 r. zatrudniony był w firmie Aryzta/ FSB Piekarnie, w której sprawował funkcje m.in. Szefa Zakładów w Strzegomiu oraz Michałowie-Reginowie. W Dan Cake będzie odpowiedzialny za całość procesu produkcyjnego Spółki, w tym optymalizację produkcji.

Kamil Piątkowski ma wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunkach Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Posiada również tytuł MBA zdobyty na uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Jest nam miło powitać Kamila w Dan Cake Polonia. Kamil ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w znaczących organizacjach z sektora produkcji żywności w Polsce i na świecie. Jestem przekonana, że zarówno jego bardzo duże doświadczenie zawodowe, w tym umiejętności zarządzania i optymalizowania produkcji oraz zarządzania zespołem, jak i predyspozycje osobowe, znacząco przyczynią się do umocnienia pozycji Dan Cake jako czołowego producenta w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lidera w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju” – powiedziała Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

Dan Cake to bardzo silna organizacja, która planuje dalszą rozbudowę swoich mocy produkcyjnych. Zarządzanie produkcją jednego z czołowych graczy na rynku polskim jest dużym wyzwaniem dla osoby zajmującej się tym zawodowo. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w międzynarodowych organizacjach, jak i wykształcenie, będą mocnym wsparciem w mojej codziennej pracy” – powiedział Kamil Piątkowski, Szef Działu Dan Cake.

Więcej informacji dziennikarzom udziela:

Iwona Mojsiuszko

8Sense Public Relations

tel.: +48 502 344 992

e-mail: iwona.mojsiuszko@8sensepr.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O DAN CAKE W POLSCE

Dan Cake Polonia to jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju. Od 2004 roku Spółka jest częścią międzynarodowej grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Polsce oraz w Bangladeszu.

Dan Cake Polonia to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się organizacja. Zakład produkcyjny spółki mieści się w Chrzanowie i posiada obecnie 7 linii produkcyjnych. Spółka dostarcza produkty zarówno pod swoją marką Dan Cake, jak i na zamówienie największych sieci detalicznych w Polsce w ramach oferty marek prywatnych..

Podstawą sukcesu marki Dan Cake w Polsce jest połączenie wielopokoleniowych, międzynarodowych doświadczeń grupy oraz polskich tradycji piekarniczo-cukierniczych. Dlatego też oferta produktowa grupy wciąż rozwija się. Obecnie, gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów, w szczególności: chleby tostowe, bułki do hamburgerów i hot dogów, bułeczki mleczne, ciasta (m.in. rolady, babki, keksy, słodkie przekąski takie jak muffinki, babeczki, rogaliki) oraz półprodukty (spody tortowe, gofry, tartaletki).

Dan Cake Polonia jest jednym z największych pracodawców w powiecie chrzanowskim i zatrudnia obecnie ok. 400 pracowników.

Więcej o Dan Cake: www.dancake.pl

Znajdź nas też na:

https://www.facebook.com/DanCakePolska/,
https://www.linkedin.com/company/dan-cake-polonia/about/

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *