Friday, Jul. 12, 2024

DAN CAKE ULUBIONĄ MARKĄ POLAKÓW 2019

Napisane przez:

|

17 kwietnia 2019

|

Opublikowane w:

DAN CAKE ULUBIONĄ MARKĄ POLAKÓW 2019

Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, otrzymał tytuł Ulubiona Marka Polaków 2019 w kategorii „Pieczywo i Tortilla”. Tytuł ten jest wynikiem badania przeprowadzonego przez Instytut GfK, którego celem było zidentyfikowanie marek produktów FMCG zasługujących, zdaniem konsumentów, na miano ulubionych. Tegoroczne badanie objęło 835 marek produktów FMCG oraz samochodów osobowych w ramach 80 kategorii.

Badanie zostało zrealizowane w pierwszej połowie marca 2019 roku, na łącznej próbie 1000 Polaków w wieku 18 – 65 lat, decydujących lub istotnie współdecydujących w sprawie zakupów dla swojego gospodarstwa domowego oraz używających produktów z kategorii objętych badaniem.

Badanie przeprowadzono metodą CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) z wykorzystaniem GfK Access Panelu. Głosy oddane przez respondentów (procent wskazań) na poszczególne marki decydowały o pozycji każdej z marek w rankingu.

Jesteśmy bardzo dumni z tego tytułu, ponieważ to konsumenci zdecydowali o tym, że Dan Cake został Ulubioną Marką Polaków 2019. Cieszy nas, że doceniają oni nie tylko smak naszych wyrobów, ale również ich bezkompromisową jakość. Tytuł ten dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy, w tym, rozszerzania obecnego portfolio Dan Cake o kolejne produkty, które nasi konsumenci będą mogli zaliczyć do grona swoich ulubionych produktów z kategorii piekarniczo-cukierniczych” – powiedziała Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie Wydawnictwa Gospodarczego, wydawcy m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl.

Więcej informacji dziennikarzom udziela:

Iwona Mojsiuszko

8Sense Public Relations

tel.: +48 502 344 992

e-mail: iwona.mojsiuszko@8sensepr.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O DAN CAKE W POLSCE

Dan Cake Polonia to jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju. Od 2004 roku Spółka jest częścią międzynarodowej Grupy, która posiada swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Polsce oraz w Bangladeszu.

Dan Cake Polonia to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się organizacja. Zakład produkcyjny spółki mieści się w Chrzanowie i posiada obecnie 7 linii produkcyjnych. Spółka dostarcza produkty zarówno pod swoją marką Dan Cake, jak i na zamówienie największych sieci detalicznych w Polsce.

Podstawą sukcesu marki Dan Cake w Polsce jest połączenie międzynarodowych doświadczeń Grupy oraz polskich tradycji piekarniczo-cukierniczych. Dlatego też oferta produktowa Grupy wciąż rozwija się. Obecnie, gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów, w szczególności: chleby tostowe, bułeczki mleczne oraz ciasta (rolady, babki, keksy, muffinki, rogaliki, spody tortowe, gofry i wiele, wiele innych).

Dan Cake Polonia zatrudnia obecnie ok. 400 pracowników.

Więcej o Dan Cake: www.dancake.pl

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *