Monday, Oct. 22, 2018

Odwaga jest kobietą – wieczór biznesowy dla przedsiębiorczych Polek

Napisane przez:

|

8 października 2018

|

Opublikowane w:

Odwaga jest kobietą – wieczór biznesowy dla przedsiębiorczych Polek

 

26 października 2018 podczas uroczystej Gali w Warszawie Lady Business Club Business Woman Foundation ogłosi Laureatki drugiej edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2018.

W wieczorze udział wezmą m.in. polscy przedsiębiorcy, członkinie Lady Business Club, dotychczasowy prelegenci konferencji organizowanych przez organizatora oraz przedstawiciele mediów i partnerów. Będzie to okazja do przedstawiania zupełnie nowego projektu fundacji, którego celem jest realne wsparcie w rozwoju firmy i przeniesienia jej na lepszy poziom.

W plebiscycie Lady Business Awards 2018 zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety prowadzące z sukcesem firmy od co najmniej 5 lat i mające na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe. To już druga edycja tego konkursu.

Pomysł na Plebiscyt zrodził się z potrzeby wyróżnienia, pokazania i promowania przedsiębiorczych Polek, które już mają swój biznes, z sukcesem zarządzają własnymi firmami  – mówi Emilia Bartosiewicz, prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation, pomysłodawczyni Plebiscytu.

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie kobiet, które swoim dorobkiem i postawą budują filary polskiego biznesu. – Chcemy, aby ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości został doceniony i aby nagroda zachęciła je do mówienia o swoich dokonaniach w Polsce i za granicą – dodaje Emilia Bartosiewicz.

 W Kapitule zasiadły wybitne postaci świata biznesu, m.in.: Jaga Hupało (marka Jaga Hupało Born to Create), Jolanta Zwolińska (twórczyni marek Dermika, Soraya, aktualnie Yonelle), Barbara Chwesiuk (marka Bialcon, Pałac w Cieleśnicy oraz Manufaktury Cieleśnic), Ewa Sobkiewicz (Salve Medica, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych) oraz Jolanta Radziszewska (Batida).

W programie Gali Lady Business Awards 2018 m.in.

– ogłoszenie wyników Plebiscytu Lady Business Awards 2018

– poczęstunek od Weranda Bistro przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór

– dwie niespodzianki muzyczno – taneczne

– cenne upominki od naszych sponsorów i partnerów

– wspaniała atmosfera i wieczór pełen pozytywnych emocji

– możliwość nawiązania wartościowych kontaktów

 

Zgłoszenia i bilety: monika@ladybusinessclub.com i na stronie www.ladybusinessawards.pl

Lady Business Club Business Woman Foundation, to organizacja powstała na bazie klubu Lady Business Club działającego w Polsce od 2011 roku. Misją fundacji i klubu jest przede wszystkim integracja i promocja polskich kobiet biznesu, profesjonalne wsparcie w efektywnym zarządzaniu firmą oraz budowaniu swojej marki i wizerunku. To także platforma edukacyjna, która  działa w myśl hasła „Promuj siebie i swoją firmę”, ale także prowadzi liczne projekty edukacyjne m.in. ebooki z zakresu prowadzenia własnej firmy oraz prezentujące historie kobiet biznesu.

Partnerem wydarzenia są polskie i międzynarodowe organizacje branżowe. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in: Rzeczpospolita, Rp.pl, polki.pl, RMF Classic, kobieta.pl, Biznes Musi Sprzedawać, Obcasypodlasia.pl, Biznestuba.pl, Damskie Sprawy, Marketing przy kawie, Dwie Szpilki, EPR.PL, QBusiness.pl, Marketing dla Ciebie, kobieta.pl, Czerwona Szpilka, Magazyn Pomorski, Kobieta w chmurze, Mamopracuj.pl, Ladies First, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Świadomi w Biznesie, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourg – Poland Chamber of Commerce, PREMIER International Business Club, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu w Rosji i wielu innych partnerów z Polski i z zagranicy.

Related News

RTB House jedyną polską firmą w kategorii „Big Five” w rankingu Deloitte
Jak deep learning pomaga stworzyć baner reklamowy?
Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.

About Author

(1) Komentarz

  1. Onlinepharmacybusinessmodel
    11 października 2018 at 06:28

    Z kobietą też ja zobaczymy?

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *