Friday, Sep. 21, 2018

7 inspirujących historii kobiet biznesu – pobierz darmowego e-booka!

Napisane przez:

|

16 kwietnia 2018

|

Opublikowane w:

7 inspirujących historii kobiet biznesu – pobierz darmowego e-booka!

 

Lady Business Club Business Women Foundation przygotował pierwszą edycję bezpłatnego ebooka w ramach projektu TELL YOUR STORY. Celem projektu jest zachęcenie przedsiębiorczych kobiet do dzielenia się swoimi historiami i wzmocnienie ich wizerunku oraz widoczności online. W pierwszym e-booku poznamy 7 historii kobiet biznesu Laureatek Plebiscytu Lady Business Awards 2017, w tym wyróżnionej nagrodą specjalną Jagi Hupało. 

Skąd pomysł na projekt i e-booka wyjaśnia Emilia Bartosiewicz, prezes i założycielka Lady Business Club Business Women Foundation. – Celem projektu TELL YOUR STORY jest zachęcenie kobiet do odważnego mówienia o swoich osiągnięciach, świadomego budowania marki osobistej w sieci, a także dzielenia się swoją historią sukcesu, a przez to inspirowanie, motywowanie i zachęcanie innych koboiet do podjęcia działalności biznesowej.

Projekt obejmuje cykl wywiadów na portalu www.ladybusiness.pl z wyjątkowymi kobietami biznesu – właścicielkami firm z całej Polski, które cyklicznie będą publikowane również w formie bezpłatnego e-booka. – Nie ma znaczenia, czy jesteś lokalnym biznesem czy masz ogólnopolską sieć sprzedaży, ani w jakiej branży działasz. Każda firma ma za sobą historię, ma swoją wizję, która ją wyróżnia i którą można opowiedzieć tak, by zyskać sympatię otoczenia – dodaje Emilia Bartosiewicz.

W pierwszym wydaniu e-booka TELL YOUR STORY znajdziemy 7 wywiadów z kobietami nagrodzonymi w Plebiscycie Lady Business Awards 2017, które pokazują swoją drogę do sukcesu, dzielą się najlepszymi radami, jakie same otrzymały i opowiadają, jak pokonały najtrudniejsze wyzwania zawodowe. Dowiemy się, jaką rolę w ich karierze odegrało otoczenie, jakimi wartościami kierują się na co dzień i co ich zdaniem decyduje o powodzeniu w biznesie. Swoimi historiami podzieliły się:

Jaga Hupało, BORN TO CREATE

Anna Szczęśniak, POJAZDY SPECJALNE SZCZĘŚNIAK

Jirina Nowakowska, TAP & JAZZ DANCE

Marta Rudzińska, JARS

Magdalena Wontek, ZESPÓŁ SZKÓŁ PRYWATNYCH SZKOŁY Z DZIEWICZEJ W SOSNOWCU

Irena Przyborowska, AGENCJA OCHRONY FENIKS, KLINIKA URODY FENIKS

Anna Pestilenz, HOTEL SZAFIR W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

Organizatorzy zapraszają do udziału w projekcie TELL YOUR STORY wszystkie właścicielki firm i kobiety zarządzające przedsiębiorstwami, które szukają świeżej i atrakcyjnej promocji. To okazja, by zaprezentować siebie i swoje osiągnięcia w ciekawej formie na profesjonalnym, biznesowym portalu www.ladybusiness.pl. Warto dodać, że przeprowadzenie wywiadu i publikacja na portalu są nieodpłatne. Organizator cyklu zastrzega sobie prawo wyboru najciekawszych historii.

E-book można pobrać na stronie: http://ladybusinessclub.com/tell-your-story/

Lady Business Club Business Women Foundation – fundacja powołana do życia przez Emilię Bartosiewicz, zarządza największym, ogólnopolskim klubem dla kobiet biznes: Lady Business Club działającym od 2011 r. Misją Fundacji jest edukacja, integracja oraz promocja właścicielek firm oraz propagowanie idei przedsiębiorczości wśród polskich kobiet w Polsce i za granicą. Fundacja realizuje swoją misję organizując spotkania biznesowe – brainstormy dla kobiet biznesu, wydarzenia jak Plebiscyt Lady Business Awards, a także prowadzi portal ladybusiness.pl, gdzie publikuje cykle tematyczne (Tell Your Story, Polka za granicą). Współpracuje z organizacjami i instytucjami branżowymi, a także międzynarodowymi klubami biznesowymi, umożliwiając wymianę wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie wartościowych kontaktów. Więcej>>

Related News

Jak deep learning pomaga stworzyć baner reklamowy?
Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.
DWA I WIĘCEJ W JEDNYM, CZYLI NAJCIEKAWSZE KONCEPTY GASTRONOMICZNE

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *