Sunday, Apr. 21, 2019

Katarzyna Ramus: z Wirtualnej Polski do AdNext

Napisane przez:

|

12 września 2017

|

Opublikowane w:

Katarzyna Ramus: z Wirtualnej Polski do AdNext

 

Z początkiem września do zespołu grupy AdNext dołączyła Katarzyna Ramus. Objęła stanowisko Business Development Director, na którym zajmuje się działaniami z zakresu new biznesu oraz rozwojem nowego produktu spółki Media Team Interactive (MTI) opartego na Big Data i Programmatic. Wcześniej przez 12 lat pracowała w Grupie Wirtualna Polska.

Jako Business Development Director Katarzyna Ramus jest odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie relacji z klientami oraz rozwój technologii i precyzowanie narzędzi opartych na profilach i audience buying. Do jej obowiązków należy również nawiązywanie współpracy z wybranymi podmiotami z obszaru Big Data oraz wspieranie implementacji nowych produktów MTI.

Przed rozpoczęciem pracy w grupie AdNext Katarzyna Ramus była Kierownikiem Działu Performance w Grupie Wirtualna Polska. Do jej obowiązków należało m.in. zarządzanie zespołem, tworzenie wielokanałowych strategii marketingowych, rozwój oferty reklamowej dla modeli efektywnościowych, monitoring wskaźników skuteczności prowadzonych kampanii i ulepszanie narzędzi optymalizacyjnych. Wcześniej zajmowała się współpracą z domami mediowymi i planowaniem kampanii. Karierę w branży rozpoczęła w biurze reklamy Wydawnictwa Murator.

Katarzyna Ramus jest na absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wolny czas lubi spędzać aktywnie – biegając lub pływając. Jest miłośniczką kotów oraz podróży.

Cieszymy się, że Katarzyna dołączyła do naszego zespołu i wzmocni nasze kompetencje new biznesowe oraz sprzedażowe. Mamy nadzieję, że współpraca z nią pozwoli nam nie tylko rozwinąć nowy produkt tworzony przez spółkę Media Team Interactive, ale także inne elementy oferty grupy AdNext – mówi Rafał Oracz, CEO, grupa AdNext.

 

 

AdNext jest grupą spółek wyspecjalizowanych w działaniach digitalowych. Oferuje kompleksowe usługi w zakresie strategii mediowych, content marketingu, współpracy z influencerami, optymalizacji i performance marketingu. Do Grupy należą spółki MasterMind, SCOOP, Szeri Szeri, DDOB oraz Optimise, MTI i PushAd. W centrum wszystkich aktywności AdNext jest konsument. Dzięki poszczególnym spółkom grupa posiada wiedzę o zachowaniach i preferencjach konsumentów oraz dysponuje narzędziami, pozwalającymi szybko zgromadzić niezbędne informacje o skutecznych sposobach dotarcia i zaangażowania odbiorców. Grupa często proponuje rozwiązania niestandardowe, ale przynoszące mierzalne efekty dla klientów. Startupowa struktura spółek grupy pozwala na szybką adaptację do zmieniających się wymagań rynku digital. Poszczególne spółki w zależności od projektu działają razem lub jako samodzielne podmioty, zapewniając klientom całościowe usługi od consultingu i strategii przez produkcję kampanii i media.

Kontakt dla mediów:                                             

TriplePR

Martyna Danielewicz

tel. 22 216 54 20; 722 100 505

martyna.danielewicz@triplepr.pl

 

Related News

DAN CAKE ULUBIONĄ MARKĄ POLAKÓW 2019
50 lat technologicznych inspiracji – rusza kampania telewizyjna Somfy
Influencer relations i social media Kongres Profesjonalistów PR już za dwa tygodnie

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *