Friday, Feb. 23, 2018

POWIEDZ COŚ MIŁEGO! – AKTYWACJA MARKI LANDLIEBE

Napisane przez:

|

27 czerwca 2017

|

Opublikowane w:

POWIEDZ COŚ MIŁEGO! – AKTYWACJA MARKI LANDLIEBE

 

W miniony weekend (24 i 25 czerwca) na terenie Targów Śniadaniowych, debiutująca na polskim rynku marka Landliebe, przekonywała warszawiaków jak ważne jest mówienie miłych słów swoim bliskim. Aktywacja „Powiedz coś miłego! cieszyła się   dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Na dwa weekendowe dni na terenie Żoliborza i Mokotowa stanęła zaprojektowana na potrzeby kampanii drewniana pergola. Na stanowisku Landliebe na odwiedzających  czekały: przestronna strefa wypoczynku z wygodnymi fotelami i leżakami, GIF budka, świeże owoce, a przede wszystkim wybór kilkudziesięciu miłych sentencji, którymi można było obdarować bliską osobę. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, degustacji jogurtów Landliebe oraz wielu ciepłych emocji.

Aktywacja „Powiedź coś miłego!” jest częścią kampanii „Prawdzie historie smakują lepiej.” – wspierającej wprowadzenie marki Landliebe na polski rynek. Główną ideą kampanii jest zwrócenie uwagi na to, że autentyczność i naturalność to wartości ważne nie tylko w kontekście produktów, ale także w codziennym życiu. Landliebe przypomina  o znaczeniu mówienie sobie miłych słów i jego wpływie na kształtowanie relacji z innymi ludźmi. Akcja ma też sprowokować jej odbiorców do refleksji na temat ich stosunków z najbliższymi.

Obejrzyj spot reklamowy marki:

Informacji udziela: Katarzyna Rykaczewska
e-mail: kasia@openmindedgroup.pl
tel. 602 600 867

Related News

W 2017 r. liczba profesjonalnych sprzedawców eBay w Polsce wzrosła o 20%
Criteo prezentuje 8 najważniejszych trendów, które zdominują rynek commerce marketingu w 2018 roku
Trendy 2018 roku w branży konferencyjnej

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *