Wednesday, Dec. 12, 2018

BUSINESSMAN TODAY, NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII

Napisane przez:

|

26 marca 2017

|

Opublikowane w:

BUSINESSMAN TODAY, NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII

 

Businessman Today zmienia częstotliwość wydawania, od wiosny 2017 roku magazyn będzie dwumiesięcznikiem. Oprócz wersji papierowej gazeta będzie dostępna również w wersji mobilnej dla użytkowników systemów Android i iOS. Dodatkowo, 3 razy do roku, będzie wydawany nowy, anglojęzyczny magazyn Businessman Today Extra, który będzie dystrybuowany wyłącznie na lotniskach.

Businessman Today jest wydawane na polskim rynku od 2015 roku. Jest to niezależny, profesjonalny magazyn biznesowy dedykowany zarówno przedsiębiorcom, menadżerom, jak również pasjonatom śledzącym najnowsze trendy i nowości z pogranicza biznesu i lifestylu. Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników, redakcja pod kierownictwem Krzysztofa Sadeckiego, stworzona z najlepszych specjalistów z branży finansów, zarządzania czy marketingu, dostarcza informacje ze świata biznesu czy porady motywujące, jak odnieść sukces.

W każdym numerze znajdziemy prezentację sylwetki biznesowego autorytetu oraz wciągające wywiady. Na okładce najnowszego Businessman Today – wydanego po raz pierwszy w formie dwumiesięcznika – znajdzie się Mariusz Czerkawski, polski hokeista, manager i komentator sportowy. Po zakończeniu oszałamiającej kariery sportowej dołączył do Stowarzyszenia Sport7 chcąc promować uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży, jak również pełni funkcję dyrektora sportowego klubu Olivia Gdańsk. – Myślę, że jego działalność sportowa, jak i biznesowa zainteresuje czytelników magazynu, dlatego to on będzie na okładce odświeżonego dwumiesięcznika. Cieszę się, że wchodzimy z magazynem w wersji mobilnej, bo już od dawna nasi czytelnicy o to prosili. Już niedługo pojawi się nasze nowe „dziecko”, czyli Businessman Today Extra, który będzie wydawany wyłącznie po angielsku i będzie miał międzynarodowy charakter – tłumaczy Krzysztof Sadecki, redaktor naczelny Businessman Today i Businessman Today Extra.

Businessman Today został stworzony dla kierowników, menadżerów, właścicieli firm, ale oprócz działów stricte biznesowych, jak finanse, zarządzanie czy reklama i marketing, w magazynie znajdziemy również część lifestylową. W tym sektorze przeczytamy o miejscach wartych odwiedzenia, pomysłach na diety oraz jak pożytecznie spędzać wolny czas.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Pytkowska, tel: 507 476 353, e-mail: m.pytkowska@agencjafaceit.pl

Related News

Jestem dumna z… – kto wygrał w Plebiscycie Lady Business Awards 2018.
RTB House wprowadza nowatorskie rozwiązanie Brand Safety
RTB House jedyną polską firmą w kategorii „Big Five” w rankingu Deloitte

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *