Wednesday, Jan. 16, 2019

infoShare rusza w Polskę

Napisane przez:

|

17 listopada 2016

|

Opublikowane w:

infoShare rusza w Polskę

 

5 partnerów, 12 ekspertów w 5 miastach, 1600 km w 5 dni – infoShare Bus wyjeżdża na serię spotkań branży IT już w listopadzie. Nowa inicjatywa ma wspierać wymianę wiedzy wśród osób zajmujących się programowaniem.

W ciągu 10 lat gdańska konferencja infoShare z lokalnego wydarzenia urosła do największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 roku przyciągnęła 5,000 uczestników, którzy wysłuchali prelegentów z Polski i zagranicy oraz wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez światowej klasy ekspertów.

infoshare_2016-2

Dzisiaj organizatorzy idą dalej. Razem z trójmiejskimi firmami Amazon Development Center, Intel Polska, Lufthansa Systems, Kainos oraz Invest in Pomerania, której koordynatorem jest Agencja Rozwoju Pomorza, przygotowali cykl spotkań branży IT w kilku miastach Polski. Wynajmują specjalnie obrandowany autobus, którym grupa ekspertów przejedzie ponad 1600 km w ciągu 5 dni.

Podzielmy się wiedzą

W dniach 21-25 listopada infoShare Bus zawita do Poznania, Wrocławia, Krakowa, Warszawy i Łodzi. Uczestników spotkań czekają prelekcje o tym, jak tworzyć wydajny i skalowalny software używany na całym świecie. Doświadczeni specjaliści z firm partnerskich opowiedzą między innymi o budowaniu architektur opartych na cloud computing, Continuous Integration, Continuous Delivery, konteneryzacji i wirtualizacji środowiska.

infoshare_bus_2016

Skąd pomysł na nowe wydarzenie?

Celem naszej fundacji i naszą prawdziwą pasją jest szerzenie wiedzy. Wywodzimy się ze środowiska IT więc te tematy są nam najbliższe. infoShare Bus to kolejny krok do tego, żeby wspierać wymianę informacji wśród osób zajmujących się programowaniem – mówi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare – To początek nowej serii interesujących wydarzeń. Zapraszamy! – Jest to wspólny pomysł fundacji i partnerskich firm, których siedziby mieszczą się w Trójmieście. Ma on pokazać, że świat IT łączy chęć przygotowywania rozwiązań najwyższej jakości. Dzielenie się unikalną wiedzą dotyczącą tworzenia wysokowydajnych rozwiązań to jeden ze sposobów realizowania tego celu.

infoshare_2016

Więcej informacji

Wszystkie szczegóły na temat infoShare Bus znajdują się na stronie: http://bus.infoshare.pl/ Rejestracja już trwa a ilość miejsc jest ograniczona. Udział w spotkaniach jest darmowy.

 Więcej informacji:

Ewa Siekierska, Fundacja infoShare

M +48 501 858 283, esiekierska@infoshare.pl

 Gdańska fundacja infoShare od 10 lat organizuje największą konferencję technologiczną w Europie Środkowo-Wschodniej. Koncentruje się ona na nowoczesnych technologiach, biznesie i marketingu. Od kilku lat zajmuje się też tematem start-upów. Więcej informacji na: www.infoshare.pl

infoshare_logo_rgb

Related News

Jestem dumna z… – kto wygrał w Plebiscycie Lady Business Awards 2018.
RTB House wprowadza nowatorskie rozwiązanie Brand Safety
RTB House jedyną polską firmą w kategorii „Big Five” w rankingu Deloitte

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *