Wednesday, Oct. 18, 2017

Klub Eurocash wystartował we Wrocławiu

Napisane przez:

|

7 sierpnia 2014

|

Opublikowane w:

Klub Eurocash wystartował we Wrocławiu

We wtorek 5 sierpnia odbyło się spotkanie klubu Eurocash we Wrocławiu, które rozpoczęło serię spotkań łączących zabawę z edukacją biznesową. 

Z pozoru prosta i niewymagająca gra planszowa potrafi połączyć przy jednym stole kilka osób i natychmiast pobudzić pokłady przedsiębiorczości. Po rozpoczęciu gry natychmiast wyczuwalna jest narastająca ekscytacja, a każdy kolejny rzut kostką i losowanie karty intryguje coraz bardziej. Już po kilku pierwszych turach okazuje się, że współzawodnictwo, a jednocześnie współpraca między uczestnikami, doskonale stymuluje wyobraźnię i zachęca do poszukiwania rozwiązań biznesowych.

Podsumowując, gra Eurocash w fenomenalny sposób kształtuje umysł poszerzając horyzonty myślowe, by w efekcie końcowym otworzyć umysł na budowanie dodatkowego dochodu pasywnego w realnym życiu, nawet przy niewielkiej pensji pracowniczej.

Spotkanie zakończył ekspert w dziedzinie finansów – Krzysztof Pilch, serwując pigułkę wiedzy z zakresu finansów osobistych. Krzysztof Pilch zachęcił do przeprowadzenia własnej analizy przepływu pieniędzy w codziennym życiu każdego z uczestników, co również zmusiło do zastanowienia się nad postawą, motywując tym samym do wprowadzenia właściwych zmian.

Michał Rusek – Redaktor Naczelny, jako zadowolony i wdzięczny uczestnik spotkania.

 

Related News

Kryzysy nam niestraszne
MAKIJAŻYSTKA GWIAZD MARGO HOLDER ZAWITA DO POLSKI!
IV edycja konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *