Thursday, Feb. 22, 2024

Klub Eurocash wystartował we Wrocławiu

Napisane przez:

|

7 sierpnia 2014

|

Opublikowane w:

Klub Eurocash wystartował we Wrocławiu

We wtorek 5 sierpnia odbyło się spotkanie klubu Eurocash we Wrocławiu, które rozpoczęło serię spotkań łączących zabawę z edukacją biznesową. 

Z pozoru prosta i niewymagająca gra planszowa potrafi połączyć przy jednym stole kilka osób i natychmiast pobudzić pokłady przedsiębiorczości. Po rozpoczęciu gry natychmiast wyczuwalna jest narastająca ekscytacja, a każdy kolejny rzut kostką i losowanie karty intryguje coraz bardziej. Już po kilku pierwszych turach okazuje się, że współzawodnictwo, a jednocześnie współpraca między uczestnikami, doskonale stymuluje wyobraźnię i zachęca do poszukiwania rozwiązań biznesowych.

Podsumowując, gra Eurocash w fenomenalny sposób kształtuje umysł poszerzając horyzonty myślowe, by w efekcie końcowym otworzyć umysł na budowanie dodatkowego dochodu pasywnego w realnym życiu, nawet przy niewielkiej pensji pracowniczej.

Spotkanie zakończył ekspert w dziedzinie finansów – Krzysztof Pilch, serwując pigułkę wiedzy z zakresu finansów osobistych. Krzysztof Pilch zachęcił do przeprowadzenia własnej analizy przepływu pieniędzy w codziennym życiu każdego z uczestników, co również zmusiło do zastanowienia się nad postawą, motywując tym samym do wprowadzenia właściwych zmian.

Michał Rusek – Redaktor Naczelny, jako zadowolony i wdzięczny uczestnik spotkania.

 

Related News

Era influencera XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations coraz bliżej
Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?
Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *