Thursday, May. 23, 2024

Międzynarodowy projekt promocji polskiego biznesu w USA „Wizerunek Polskiego Biznesu 2014”

Napisane przez:

|

24 kwietnia 2014

|

Opublikowane w:

Międzynarodowy projekt promocji polskiego biznesu w USA „Wizerunek Polskiego Biznesu 2014”

Unikalny międzynarodowy projekt odbędzie się w tym roku w USA.

W samym centrum Nowego Yorku  (na Manchatanie), pojawi się jeden duży obraz, reprezentujący polski biznes,  z polskimi narodowymi motywami i logami polskich firm, który będzie stworzony przez profesjonalnego designera.

Projekt „Wizerunek Polskiego Biznesu 2014” będzie stworzony w związku z przygotowywanej do podpisania w 2014 roku umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a USA, co staje się dla polskich firm wspaniałą okazją do zaistnienia na amerykańskim rynku.

Jak twierdzi koordynator  tego wydarzenia Zurab Kochyashvili:

-Chcemy pokazać, że Unia Europejska, to nie tylko Niemcy i Francja, a polskie towary i usługi nie są gorsze jakościowo, ale są stosunkowo mało znane na amerykańskim rynku ze względu na brak dostatecznej ich promocji.

Zainteresowanie ze strony polskiego biznesu jest bardzo duże, ale wziąć udział może tylko ograniczona ilość polskich firm, działalność których jest poparta sukcesami.

Organizatorzy współpracują z różnymi instytucjami biznesowymi z Polski i z USA.

Oprócz tego, w ramach projektu jest zaplanowane stworzenie strony internetowej, na której będzie umieszczony „Wizerunek” wraz z niezbędnymi informacjami, kontaktami , zdjęciami i linkami wszystkich firm-uczestników projektu. Celem tego projektu jest kształtowanie oraz promocja pozytywnego wizerunku polskich firm za granicą oraz nawiązywanie kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i amerykańskimi firmami.

W ramach projektu „Wizerunek polskiego biznesu 2014” będzie przygotowana kampania medialna, w czołowej prasie biznesowej w Polsce i USA.

Po zakończeniu projektu będzie organizowana międzynarodowa konferencja w Warszawie, na którą będą zaproszeni przedstawiciele wszystkich firm – uczestników i instytucji współpracujących z  projektem.

Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane do 31 lipca 2014 roku – należy je wysyłać koordynatorowi projektu na adres mailowy zurabkochyashvili@pzcapital.pl, a także dzwonić pod numer +48796545671 – być może i Państwa firma zostanie częścią unikalnego projektu.

 

Related News

Era influencera XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations coraz bliżej
Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?
Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *