Sunday, Dec. 3, 2023

Już dzisiaj rozpoczyna się Kongres Profesjonalistów Public Relations

Napisane przez:

|

24 kwietnia 2014

|

Opublikowane w:

Już dzisiaj rozpoczyna się Kongres Profesjonalistów Public Relations

Już w czwartek 200 ekspertów i specjalistów zajmujących się public relations z całej Polski spotka się ponownie w Rzeszowie. To tutaj odbędzie się Kongres Profesjonalistów Public Relations. Organizatorzy spotkania już od kilkunastu lat zapraszają do stolicy Podkarpacia praktyków biznesu, naukowców i pasjonatów, po to aby mogli się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Już jutro rozpocznie się kolejna edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations, projektu, którego tradycja wywodzi się jeszcze z wydarzeń organizowanych w Rzeszowie od roku 2001. Każda kolejna odsłona konferencji to analizy i dyskusje ekspertów, prezentacja inspirujących projektów, wyników badań, a wśród nich także eksperymentalnych koncepcji. Tym razem tematem przewodnim prowadzonych rozmów będzie: komunikacja wewnętrzna. Organizatorami wydarzenia są Newsline Sp. z o.o. oraz Ideo Sp. z o.o., a sponsorem głównym firma PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o. Głównymi partnerami konferencji są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Związek Firm Public Relations, Urząd Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka.

Dobre praktyki i inspiracje

Jak zsynchronizować ze sobą wewnętrzne i zewnętrzne działania, aby pomogły odnieść wizerunkowy sukces? Jakie kanały porozumiewania się wykorzystywać, by personel czuł się doinformowany, a komunikacja przebiegała skutecznie w obu kierunkach? Wreszcie, jakich trendów w obszarze wewnętrznego PR możemy się spodziewać w ciągu kilku najbliższych lat? Wskazówkami i doświadczeniami na ten temat podzielą się eksperci Kongresu Profesjonalistów Public Relations. – Rzeczywistość, w której przyszło nam pracować, zmienia się bardzo szybko. Dynamicznie rozwijają się narzędzia i metody porozumiewania. Dlatego w pełni uzasadniona jest dyskusja o wewnętrznym PR, spojrzenie w przyszłość, a także próba prognozowania szans i zagrożeń w budowaniu relacji. Spotykamy się, aby poszukiwać bodźców do wdrażania efektywnych form komunikacji wewnętrznej, aby prezentować dobre praktyki i wyjaśniać wątpliwości – zdradza pomysłodawca Kongresu, dr Dariusz TWORZYDŁO z Uniwersytetu Wrocławskiego, prezes Exacto Sp. z o.o.

Na żywo w Internecie

Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, organizatorzy przygotowali transmisję niektórych wykładów odbywających się podczas Kongresu w Internecie. Streaming zrealizuje partner konferencji – firma VEGACOM Sp. z o.o. Aby za pośrednictwem sieci wysłuchać wystąpień prelegentów pierwszego dnia, wystarczy odwiedzić serwis www.newsline.pl. Następnie w lewym menu należy wybrać zakładkę Transmisja online Kongres i zalogować się do panelu. Użytkownicy, którzy nie mają swojego konta na portalu, powinni wcześniej się zarejestrować. Wydarzenie będzie można również śledzić na stronie Kongresu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.kongresprofesjonalistow.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia profilu wydarzenia na portalu Facebook.

Kontakt dla mediów

dr Dariusz Tworzydło, Współorganizator Kongresu

e-mail: dariusz {.at} tworzydlo.pl, tel.: 602 44 55 96

 

——————————————————–

Informacje uzupełniające:

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie łączące środowisko i ludzi zajmujących się problematyką komunikacji i PR. Organizowany jest przez firmy Newsline Sp. z o.o. oraz Ideo Sp. z o.o. Na program spotkania składają się wystąpienia plenarne, debaty i praktyczne warsztaty. Kongres stanowi forum dialogu, inspiracji i integracji wszystkich tych, którzy tworzą branżę: praktyków, naukowców i pasjonatów. Pomysłodawcą Kongresów PR jest dr Dariusz Tworzydło, który od 14 lat organizuje podobne wydarzenia w Rzeszowie oraz Wrocławiu.


Głównymi partnerami
są: Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Związek Firm Public Relations, Urząd Miasta Rzeszowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Partnerzy wydarzenia: Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej Klaster IT, Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Publicon Sp. z o.o., Exacto Sp. z o.o., Sprinet Polska Sp. z o. o., SARE S.A, PrzeczytamWszystkich.pl, MultiPunkty.pl, BMM Sp. z o.o., Toton Show, Agencja Kreatywna 4n, HRwizard, Stowarzyszenie Prasy Firmowej, KOLIBRO sp. z o.o., Circle Sp. z o.o., Aberit Agencja Interaktywna, BTW Photographers, LAVARD Sp. z o.o., ORGANIQUE Sp. z o.o. Sp. k., PGE Obrót S.A., Agencja MG Sp. z o.o. Obsługa techniczna: Vegacom Sp. J. Patronami medialnymi są: Grupa RMF, Grupa Interia.pl, TVP Rzeszów, Mediarun.pl, NaTemat.pl, GospodarkaPodkarpacka.pl, GC Nowiny, nowiny24.pl, Bankier.pl, Nf.pl, Polskie Radio Rzeszów S.A., Dziennik Internautów, Szef Sprzedaży, OOH Magazine, Nowy Marketing, Start Up Magazine, Marketing dla Ciebie, HRstandard.pl, Konferencyjnie.pl, Marketing i Rynek, Marketing przy Kawie, eGospodarka.pl, Marketer+, Epr.pl, dlaStudenta.pl, Personel Plus, Kampaniespołeczne.pl, BiznesNetworking.pl, InternetPR, Publiczni.pl, Biznesnafali.pl, 24PR.pl, Wiadomości Handlowe, CarpatiaBiznes.pl, Mojekonferencje.pl, Salebiznesowe.pl, INFOR.pl, HRbiznes.pl, GiełdaEventów.pl Portalmedialny.pl, Regioportal.pl, Pomia, HR bez tabu, SocialPress, Marketingmiejsca.pl, Signs.pl, VIP Biznes i Styl, BIZNESiSTYL.pl. Kongres wspierają wydawnictwa: Wydawnictwo Naukowe PWN, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o., Onepress, Wydawnictwo BL Info Polska Sp. z o.o., Wydawnictwo Słowa i Myśli Sp. z o.o.

Related News

Era influencera XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations coraz bliżej
Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?
Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

About Author

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *