Monday, Dec. 18, 2017

Fotorelacje ze szkoleń MLMBA w pięciu miastach – Sesja Genewa „Zarządzenie sobą w czasie”

Napisane przez:

|

16 czerwca 2013

|

Opublikowane w:

Fotorelacje ze szkoleń MLMBA w pięciu miastach – Sesja Genewa „Zarządzenie sobą w czasie”

Marketing Dla Ciebie jako patron medialny szkoleń MLMBA, towarzyszył wszystkim kursom organizowanym przez firmę InWay, które odbyły się w czerwcu. Tym razem MLMBA zaserwowało uczestnikom szkolenia pokaźną dawkę wiedzy z zakresu zarządzania osobistego. Sesja Genewa dotyczyła bowiem „Zarządzania sobą w czasie”.

Wrocław, Chorzów, Warszawa, a następnie Poznań i Gdańsk – w takiej kolejności odbyła się ostatnia sesja przed przerwą wakacyjną. Podczas szkolenia obserwowaliśmy zaskoczenie uczestników faktem, że podano na przysłowiowym talerzu gotowe metody i rozwiązania zarządzania swoim czasem. Dzięki zwartej merytoryce oraz przeanalizowaniu konkretnych przykładów i sytuacji z dnia codziennego, uczestnicy mogą teraz efektywniej wykorzystywać każdy dzień, wykonując więcej zadań w krótszym czasie. Co więcej, szkoleniowcy pomogli poukładać harmonogram pracy każdego z nich w taki sposób, że już nigdy więcej na koniec dnia, wyszkoleni uczestnicy nie będą mogli powiedzieć sami do siebie „zmarnowałem/zmarnowałam ten dzień”.

20130604_123326Firma InWay już na powitanie przygotowała niespodziankę, w postaci Tomasza Owczarka – trenera, szkoleniowca jedynego w swoim rodzaju. Oprócz bagażu wiedzy i przykładów, które wyciągał niczym asy z rękawa, potrafił rozbawić wszystkich do łez. Jego nietuzinkowa osobowość, charakter i styl, w jakim prowadził szkolenie pozwoliłaby mu z powodzeniem w każdej chwili zmienić zawód na aktora lub prezentera telewizyjnego. Całe szczęście, że jego plany są na dłużej związane z kolejnymi szkoleniami MLMBA, ponieważ pojawi się ponownie po przerwie wakacyjnej.

DSC_0009 (3) „Uwielbiam przyjeżdżać na wasze szkolenia, są tu sami pozytywni ludzie. Cała atmosfera towarzysząca szkoleniom sprawia, że wychodzę stąd zmotywowana”. To jedno z wielu pochlebnych zdań , wypowiadanych przez obecnych gości. „Trafiłam na firmę InWay przez przypadek i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym co tu usłyszałam. Szkoleniowcy są fantastyczni, a w międzyczasie miałam okazję porozmawiać sam na sam z Danielem Kubachem, który jest niezwykle przyjemnym i uprzejmym człowiekiem. Tworzycie fantastyczną ekipę, dlatego przyszłam ze współpracownikami ze struktury”. Kolejna wypowiedź świadczy o tym, że obecni goście na szkoleniu oraz panująca atmosfera potrafi wywołać wiele pozytywnych wrażeń, również zmotywować do dalszej pracy

Podczas sesji Genewa pojawiło się wiele znanych twarzy polskiego, a także zagranicznego MLM. Część z uczestników odważyła się stanąć przed kamerą i zgodziła na przeprowadzenie wywiadu, dlatego już wkrótce na portalu pojawi się szereg ciekawych…, a nierzadko kontrowersyjnych publikacji z liderami znanych firm w formie audio-video. Jeśli jesteś ciekawy kim są bohaterowie i jak odpowiadali na wszystkie, również te zaskakujące i niewygodne pytania, śledź uważnie portal, a najlepiej zapisz się do newsletteru, aby otrzymać informację o nowej publikacji wprost na skrzynkę e-mail i być na bieżąco.

Lipiec i sierpień to czas, który warto spożytkować na naładowanie naszych akumulatorów, ponieważ już we wrześniu MLMBA powraca z sesją o nazwie Frankfurt, czyli „Rekrutacja i zarządzanie strukturami MLM”. Będzie to kolejna szansa na zdobycie rzetelnych informacji od praktyków, bowiem głównym mówcą będzie Daniel Kubach, o którym przeczytasz więcej na blogu www.kubach.pl.

Marketing Dla Ciebie także nie opuści sesji Frankfurt, ponieważ to wspaniała okazja do poznania i kolejnego spotkania z pasjonującymi przedsiębiorcami MLM, również mającymi duże sukcesy na swoim koncie. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.

Skoro spodobała Ci się fotorelacja, z pewnością zainteresuje Cię wywiad z uczestnikiem szkolenia MLMBA:  Ucz się, ucz… – rozmowa z Pawłem Byczukiem.

Related News

Kryzysy nam niestraszne
MAKIJAŻYSTKA GWIAZD MARGO HOLDER ZAWITA DO POLSKI!
IV edycja konferencji Makreting Progress spod znaku nowej roli marketingu

About Author

(3) Komentarze

 1. Paweł Byczuk
  16 czerwca 2013 at 18:27

  Patrząc na część zdjęć można dojść do wniosku, że to była sesja bioenergoterapii, a nie szkolenie z zakresu prowadzenia biznesu.

  • Michał Rusek
   16 czerwca 2013 at 23:15

   Pawle, wydaje mi się, że szkolenie dało taki potężny zastrzyk motywacji i energii do działania, że można by śmiało nazwać je bioenergoterapeutycznym :)

 2. Emilia Siemionowska
  28 czerwca 2013 at 16:07

  Polscy wykładowcy powinni się uczyć poczucia humoru od szkoleniowców MLMBA. Panowie potrafią w zabawny sposób przedstawić tematy, które normalnie wydają się nudne lub/i trudne. Dzięki sesji Genewa poznałam ciekawe terminy dotyczące planowania, co pozwala mi teraz rozpoznawać i eliminować "wrogów mojej efektywności". To, co najbardziej utkwiło w mojej pamięci, opisałam na swoim blogu: http://emiliasiemionowska.pl/zarzadzanie-soba-w-czasie

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *