Thursday, May. 23, 2024

Fotorelacje ze szkoleń MLMBA w pięciu miastach – Sesja Genewa „Zarządzenie sobą w czasie”

Napisane przez:

|

16 czerwca 2013

|

Opublikowane w:

Fotorelacje ze szkoleń MLMBA w pięciu miastach – Sesja Genewa „Zarządzenie sobą w czasie”

Marketing Dla Ciebie jako patron medialny szkoleń MLMBA, towarzyszył wszystkim kursom organizowanym przez firmę InWay, które odbyły się w czerwcu. Tym razem MLMBA zaserwowało uczestnikom szkolenia pokaźną dawkę wiedzy z zakresu zarządzania osobistego. Sesja Genewa dotyczyła bowiem „Zarządzania sobą w czasie”.

Wrocław, Chorzów, Warszawa, a następnie Poznań i Gdańsk – w takiej kolejności odbyła się ostatnia sesja przed przerwą wakacyjną. Podczas szkolenia obserwowaliśmy zaskoczenie uczestników faktem, że podano na przysłowiowym talerzu gotowe metody i rozwiązania zarządzania swoim czasem. Dzięki zwartej merytoryce oraz przeanalizowaniu konkretnych przykładów i sytuacji z dnia codziennego, uczestnicy mogą teraz efektywniej wykorzystywać każdy dzień, wykonując więcej zadań w krótszym czasie. Co więcej, szkoleniowcy pomogli poukładać harmonogram pracy każdego z nich w taki sposób, że już nigdy więcej na koniec dnia, wyszkoleni uczestnicy nie będą mogli powiedzieć sami do siebie „zmarnowałem/zmarnowałam ten dzień”.

20130604_123326Firma InWay już na powitanie przygotowała niespodziankę, w postaci Tomasza Owczarka – trenera, szkoleniowca jedynego w swoim rodzaju. Oprócz bagażu wiedzy i przykładów, które wyciągał niczym asy z rękawa, potrafił rozbawić wszystkich do łez. Jego nietuzinkowa osobowość, charakter i styl, w jakim prowadził szkolenie pozwoliłaby mu z powodzeniem w każdej chwili zmienić zawód na aktora lub prezentera telewizyjnego. Całe szczęście, że jego plany są na dłużej związane z kolejnymi szkoleniami MLMBA, ponieważ pojawi się ponownie po przerwie wakacyjnej.

DSC_0009 (3) „Uwielbiam przyjeżdżać na wasze szkolenia, są tu sami pozytywni ludzie. Cała atmosfera towarzysząca szkoleniom sprawia, że wychodzę stąd zmotywowana”. To jedno z wielu pochlebnych zdań , wypowiadanych przez obecnych gości. „Trafiłam na firmę InWay przez przypadek i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym co tu usłyszałam. Szkoleniowcy są fantastyczni, a w międzyczasie miałam okazję porozmawiać sam na sam z Danielem Kubachem, który jest niezwykle przyjemnym i uprzejmym człowiekiem. Tworzycie fantastyczną ekipę, dlatego przyszłam ze współpracownikami ze struktury”. Kolejna wypowiedź świadczy o tym, że obecni goście na szkoleniu oraz panująca atmosfera potrafi wywołać wiele pozytywnych wrażeń, również zmotywować do dalszej pracy

Podczas sesji Genewa pojawiło się wiele znanych twarzy polskiego, a także zagranicznego MLM. Część z uczestników odważyła się stanąć przed kamerą i zgodziła na przeprowadzenie wywiadu, dlatego już wkrótce na portalu pojawi się szereg ciekawych…, a nierzadko kontrowersyjnych publikacji z liderami znanych firm w formie audio-video. Jeśli jesteś ciekawy kim są bohaterowie i jak odpowiadali na wszystkie, również te zaskakujące i niewygodne pytania, śledź uważnie portal, a najlepiej zapisz się do newsletteru, aby otrzymać informację o nowej publikacji wprost na skrzynkę e-mail i być na bieżąco.

Lipiec i sierpień to czas, który warto spożytkować na naładowanie naszych akumulatorów, ponieważ już we wrześniu MLMBA powraca z sesją o nazwie Frankfurt, czyli „Rekrutacja i zarządzanie strukturami MLM”. Będzie to kolejna szansa na zdobycie rzetelnych informacji od praktyków, bowiem głównym mówcą będzie Daniel Kubach, o którym przeczytasz więcej na blogu www.kubach.pl.

Marketing Dla Ciebie także nie opuści sesji Frankfurt, ponieważ to wspaniała okazja do poznania i kolejnego spotkania z pasjonującymi przedsiębiorcami MLM, również mającymi duże sukcesy na swoim koncie. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia.

Skoro spodobała Ci się fotorelacja, z pewnością zainteresuje Cię wywiad z uczestnikiem szkolenia MLMBA:  Ucz się, ucz… – rozmowa z Pawłem Byczukiem.

Related News

Era influencera XIX Kongres Profesjonalistów Public Relations coraz bliżej
Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?
Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

About Author

(3) Komentarze

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *