Friday, Jul. 12, 2024

Wyniki konkursu „Pokaż się”

Napisane przez:

|

1 maja 2013

|

Opublikowane w:

Wyniki konkursu „Pokaż się”

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia do konkursu „Pokaż się” zorganizowanego wspólnie przez Redakcję portalu Ranking MLM oraz www.MarketingDlaCiebie.pl

Przypominamy, że nagrodą w konkursie jest rozbudowany wywiad na portalu www.MarketingDlaCiebie.pl, który stanowi doskonałą metodę zaprezentowania się szerszej publiczności. Zwycięzcy otrzymają niepowtarzalną szansę przedstawienia swojej sylwetki światu pod okiem eksperta do spraw Marketingu i naszego redaktora – Michała Ruska. Przypominamy, że odpowiednia marka osobista i autoprezentacja w dzisiejszych czasach, w dobie wysokiej konkurencji między liderami MLM,  stanowi istotną kartę przetargową w procesie rekrutacji oraz budowania zespołu sprzedażowego.

 W skład wywiadu laureatów konkursu „Pokaż się!” wchodzą:

– pełnowymiarowy wywiad

– opracowanie merytoryczne ukierunkowane na budowanie marki osobistej

– konsultacja w zakresie wizerunku, zdjęć oraz obróbka graficzna

– możliwość zareklamowania firmy MLM

– możliwość zareklamowania produktu dostępnego w ofercie firmy

– opieka merytoryczna eksperta ds. marketingu i reklamy z uwzględnieniem technik perswazyjno-reklamowych

– fotogaleria

– umieszczenie przekierowania do strony internetowej

– umieszczenie przekierowania do sklepu partnerskiego

– umieszczenie przekierowania do strony rejestracyjnej i do sklepu partnerskiego

– umieszczenie materiałów reklamowych do pobrania

– rozesłanie wywiadu do zarejestrowanych użytkowników portalu

Uwaga! W konkursie zaplanowano wyłonić troje laureatów, jednak trudny wybór pośród licznych zgłoszeń i wysokiej konkurencyjności spowodował, że ostatecznie wyłonionych zostało aż pięcioro laureatów.

 Laureatami konkursu zostali:

– Paweł Szuba

– Renata Mesjasz

– Jakub Górny

– Kamila Cherek i Michał Bratek

– Anna Prus-Hassan

Wywiady ukażą się niebawem na portalu Marketing Dla Ciebie, dlatego zachęcamy do zapisania się do newsletteru, dzięki czemu informacja o zwycięskich wywiadach trafi bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail. Nie czekaj, zrób to teraz, a otrzymasz dodatkowe informacje na temat ciekawostek z branży MLM, a także liczne praktyczne porady, które wykorzystasz we własnym biznesie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy

www.MarketingDlaCiebie.pl              www.RankingMLM.com

 

A oto jak wyglądały zgłoszenia Laureatów:

Kamila Cherek & Michał Bratek

Dlaczego warto przeprowadzić wywiad właśnie z nami?
1. Dlatego, że jesteśmy młodzi (25 i 27 lat) – może dzięki temu nasi rówieśnicy również uwierzą, że system MLM jest dla każdego, a ludzie starsi przekonają się, że młodzi ludzie również mogą poważnie myśleć o swojej przyszłości.
2. Dlatego, że jesteśmy ambitni – swoją przygodę z MLM rozpoczęliśmy stosunkowo niedawno (w maju 2012) i nie poddaliśmy się, mimo iż nie mieliśmy żadnego wsparcia ze strony naszego sponsora. Przedtem nie mieliśmy pojęcia o istnieniu takiego systemu jak MLM i o możliwościach finansowych, które daje. Zero wiedzy, zero wsparcia ze strony kogokolwiek. W związku z tym przez kilka pierwszych miesięcy nie robiliśmy praktycznie nic, ale potrafiliśmy się zmotywować do działania i w chwili obecnej współpracujemy z grupą polskich liderów w naszej firmie MLM. Współdziałamy, mimo iż nie jesteśmy w tej samej linii sponsorowania – i to jest według nas ewenement, jeśli chodzi o branżę MLM. Wszyscy w naszej firmie współdziałają ze sobą.
3. Dlatego, że współpracujemy z firmą, która odnosi wielkie sukcesy na świecie i znajduje się w czołówce różnego rodzaju rankingów (odsyłam m.in. do rankingu najlepiej zarabiających dystrybutorów z branży MLM na świecie: http://www.businessforhome.org/ oraz www.obtainer-online.com/incomelist.php), a w Polsce jeszcze mało o niej słychać – chcemy więc, żeby jak największe grono osób usłyszało o firmie, która ma wielki potencjał jeśli chodzi o branżę MLM i dać tym samym szansę wielu ludziom, którzy szukają nowego nieprzeciętnego projektu biznesowego w branży MLM.
4. Dlatego, że wielu naszych znajomych nie wierzy w system MLM i nie wierzy, że można w taki sposób zarabiać pieniądze.
5. Dlatego, że właśnie nam, jako osobom ze stosunkowo małym doświadczeniem w branży MLM, najbardziej przydadzą się Państwa rady i wskazówki dotyczące kreowania wizerunku i marki osobistej.

Renata Mesjasz 

Bardzo mnie zainspirowała ta propozycja do zastanowienia się nad dotychczasowym osiągnięciami. Od dwudziestu czterech lat pracuję na etacie jako nauczyciel. Zawód ten bez wrodzonego powołania byłby koszmarem. Ja lubię uczyć i lubię pracować z młodzieżą. Przy nich czuję się zawsze młoda.

Przez ten czas zawsze dbałam o własny rozwój i nowe osiągnięcia. Obecnie mam tytuł nauczyciela dyplomowanego, wcześniej pierwszy stopień specjalizacji, byłam konsultantem  ds. chemii Krajowego Centrum Edukacji  w Warszawie, mam uprawnienia do nauczania dwóch przedmiotów. W swoim dorobku mam odznaczenia państwowe i resortowe, nagrody dyrektora i burmistrza, wielu finalistów i laureatów w konkursach.  Byłam też nominowana do nagrody kuratora.

Gdy poznałam kilka lat temu czym jest MLM bardzo mnie zainteresowała ta forma pracy.Ukończyłam studia podyplomowe „ Marketing bezpośredni i mikroprzedsiębiorczość”, aby móc dokładniej poznać tą branżę. W swojej strukturze mam obecnie ponad 460 osób i czuję się menadżerem struktury. Osiągnęłam tytuł Złotej Magnolii. Bardzo mi zależy aby dostać się do elitarnego klubu orchidei i uzyskać Perłową Orchideę. Chciałabym aby osoby współpracujące ze mną dowiedziały się z niezależnego źródła jakim jest Ranking MLM, że jestem osobą wiarygodną i godną zaufania, pracowitą i zaangażowaną. Mam też nadzieję, że kolejne osoby będą chciały ze mną współpracować i uczyć się tego biznesu. Pracować mądrze, a nie ciężko – te słowa usłyszałam kiedyś od mojej znajomej  koleżanki, która tytuł Perłowej Orchidei już uzyskała, a jest emerytowanym nauczycielem. W obecnych czasach ogromnych kłopotów z zatrudnieniem wśród nauczycieli chciałabym im powiedzieć, że jest możliwość pracy na własny rachunek podejmując współpracę z jedną z firm marketingu sieciowego. Ja widzę w tym możliwość wolności finansowej, bo na emeryturę nie jestem pewna czy można obecnie liczyć.

Uwielbiam pozytywną  energię na sali podczas szkoleń firmowych. Zawsze jest ona ogromną motywacją do dalszej pracy. Przebywanie z ludźmi o pozytywnym nastawieniu i mających wspólny cel to ogromnie inspirujące i budujące.

Ostatnio rozpoczęłam pisanie bloga i mam nadzieję, że pozwoli mi on rozwijać się w kierunku trenera biznesu. Dużo czytam, uczestniczę w wielu szkoleniach na żywo i przez Internet.  Jak pracować to z pasją i wtedy jest się szczęśliwym.

Anna Prus-Hassan

Dlaczego warto przeprowadzić wywiad właśnie ze mną?

Celując w najtrwalsze wartości, wybieram drogę krętą, lecz pewną. Wybierając czarny punkt życiowej tarczy chwytam go prostą, nie zawsze idealną. Będąc pewną siebie i otoczenia, owijam swój świat w zalążek twardych pasywów, rozluźniam się. Wstępując na drogę szczęścia, niezależności, powrotu do dziecięcego spojrzenia i rozumienia świata, docieram banałami do tego, co moje i „odebrane”… To mój drugi początek życia.

Nie jestem inna, nadzwyczajna, dziwna, brzydka, ładna, biedna, bogata, biała, czarna, nietuzinkowa…, ale jestem sobą – jestem wyjątkowa. To dwa jakże już wystarczające powody i paszport do niniejszego zadania, a jednak nie takie powody chciałabym ująć, by móc przedostać się do świata medialnych błysków i blasków.

Dziś nie marzę o wpisach o sobie, aczkolwiek miałabym pewne historie do sprzedania, właśnie o sobie: samodzielność, college, szaleństwa i wielka kalifornijska miłość w USA, dla której porzuciłam WSZYSTKO, ślub w Kairze, mix kulturowy z polską nietolerancją, powrót na salony sztuki, pasja z upadkiem pierwszego biznesu w tle, gorzka historia ze słodkim happy endem z udziałem interferonu. Kocham rysunek, pisanie, tkaninę, merytoryczne szkolenia i marketingi. Siłę czerpię z ciosów, upadków, odmów, przeciwności losu. To wielki dar mieć przykre doświadczenia.

Jednak dzisiaj mam nieodzowną potrzebę i misję zaprezentowania mojego zaplecza złota i diamentów, czarnych pereł i korali, gwiazd i metafizyki…

…Mój nieodkryty świat NHT… NHT Global vs. NHT Mobile SPA.

Pierwszy – nie ma takiego drugiego. Drugi to pierwszy, jedyny i niemożliwy bez pierwszego. O czym mowa? Poznaj mnie i nowy, potężny cel – już niebawem – wielu Polaków. Przekonaj się w wywiadzie ze mną.

Jakub Górny

Dlaczego warto przeprowadzić wywiad właśnie ze mną?
Mam na imię Jakub jestem 23 letnim Dyrektorem grupy handlowej w Europejskim Centrum Odszkodowań S.A. O branży MLM dowiedziałem się na stacji benzynowej na której pracowałem, od tamtej pory zacząłem się interesować jak to możliwe, że można zarabiać nie będąc na tzw. etacie, bardzo mocno mnie to interesowało. Spotkałem się z Kordianem Rekowskim który przedstawił mi pracę w EuCO, system prowizyjny, nad prowizyjny i programy motywacyjne. I właśnie program motywacyjny (AUTO DLA LIDERA)był dla mnie zapalnikiem do podjęcia współpracy z EuCO, cały czas marzyłem o nowym, pachnącym, pięknym aucie. Podpisałem umowę w lutym 2010 roku i zacząłem pracę. Kilka miesięcy później trafiła się doskonała oferta pracy „na etacie”, wyjechałem z mojego rodzinnego miasta Legnicy pracować do Szczecina. Praca w Szczecinie była dochodowym zajęciem lecz nie sprawiała mi przyjemności, cały czas w głowie miałem EuCO ponieważ pragnąłem wolności. Po odejściu z firmy i powrocie do Legnicy zabrałem się ostro do pracy był to marzec 2011 roku miałem wtedy 21 lat i wyznaczyłem sobie w życiu swój pierwszy cel: Odbiór nowego auta z salonu w 23 urodziny.  Udało się z małym poślizgiem czasowym, we wrześniu 2012 roku pojechałem do salonu odebrać moje nowe auto, ten dzień pozostanie w mojej głowie bardzo długo, było to pierwsze moje marzenie z datą wykonania. Dowiodłem wszystkim którzy mówili „daj sobie spokój, idź na etat” że można odnieść sukces pracując w branży MLM.  To tylko część mojej krótkiej kariery aktualnie buduję zespół w Warszawie oraz miastach ościennych i pokazuję ludziom, że pracujemy po to aby żyć a nie żyjemy po to aby pracować.

Paweł Szuba

Witam z tej strony Paweł Szuba, zastanawiam się co napisać ze warto zrobić wywiad akurat ze mną 🙂 po prostu jestem super, 🙂 rewelacyjny jeśli chodzi o budowanie struktur w MLM mam duże doświadczenie w każdej dziedzinie tej branży czyli jak umawiać spotkania z nowymi kandydatami, jak profesjonalnie poprowadzić prezentacje czy to indywidualną czy grupową, jak przeszkolić nowego dystrybutora żeby był skuteczny, z firma z którą współpracuje od 8 lat osiągnąłem pozycje liderską w światowej czołówce liderów. mam ogromna wiedzę na temat MLM i chętnie się z nią podzielę w wywiadzie. poza tym w drodze do sukcesu w branży MLM popełniłem wszystkie możliwe błędy i ta wiedza tez chętnie się podzielę jakich błędów unikać żeby szybciej osiągnąć sukces w MLM. No i na koniec: zawsze marzyłem żeby być na okładce czasopisma branżowego a w środku wywiad ze mną.  Wiec myślę ze nadszedł dobry moment żeby zrealizować swoje kolejne marzenie 🙂

 

 

 

Related News

III Akademia Inwestora – Łączymy biznes z kapitałem
<strong>Codzienne dojazdy rowerem to już nie tylko moda dla wytrwałych, to realna alternatywa dla miejskich podróży samochodem</strong>
DoubleVerify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio

About Author

(2) Komentarze

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *